dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Faworyt jackh'a

    Nieco się działo w ostatnim tygodniu. Kredyt nie drgnął, bank mnie wkurza już coraz bardziej. Rada dla tych którzy się starają o kredyt - bierzcie potwierdzenia składania dokumentów jeśli donosicie coś "w międzyczasie" , nie chce mi się przytaczać całej historii ale pracownik banku kłamał jak z nut, mnie mówił co innego, przedstawicielowi open finance co innego. Gdybym miał potwierdzenia to przynajmniej mógłbym pójść i zrobić awanturę a tak : "przecież ...
  2. Faworyt jackh'a

    Nieco się działo w ostatnim tygodniu. Kredyt nie drgnął, bank mnie wkurza już coraz bardziej. Rada dla tych którzy się starają o kredyt - bierzcie potwierdzenia składania dokumentów jeśli donosicie coś "w międzyczasie" , nie chce mi się przytaczać całej historii ale pracownik banku kłamał jak z nut, mnie mówił co innego, przedstawicielowi open finance co innego. Gdybym miał potwierdzenia to przynajmniej mógłbym pójść i zrobić awanturę a tak : "przecież ...
  3. Jak Yukowa rodzinka marzenia swe spełniała

    11.04.2010 (niedziela)
    Nie odezwałam się wczoraj, bo.... EKIPA dotarła;)
    Pogoda niestety nie była idealna do pracy:( ale nam mimo wszystko i tak udało się mnóstwo zrobić:lol2:. Ocieplone są prawie wszystkie ścianki, zostały tylko te od garażu i zasmarowanych izolbetem gruntującym została większość ścianek od wewnątrz.
    Zdjęć nie wstawię, bo... skoro już EKIPA dotarła, to pracowaliśmy do zmierzchu;) (mam nadzieję, że nam wybaczą to, że tak ich wykorzystaliśmy:hug:DZIĘKUJEMY WAM) ...
  4. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    :wave: Nareszcie otworzyłam album ze zdjęciami !!!!!!! Będzie fotorelacja z wczorajszego dnia !
    Sobota powitała nas mglistym porankiem, więc ja, z powodu dolegliwości, zostałam w domu, a mój mążonek pojechał dzialać na dzialeczce. Miało się duuuuuużo dziać. I tak : rano nadjechał HDS z naszym, zamówionym przez allegro, szambem - bardzo profesjonalna i punktualna firma z Radomia.

    ...
  5. Dziennik M&M

    Witam po przerwie - dosyć długiej i bezowocnej niestety
    wiadomości z frontu - cały dół tam gdzie podłogówka w papie, tylko teraz folia i styro i rurki i ...
    no - jeszcze garaż kotłownia w papę
    w tzw. międzyczasie zaczęłem sklecać POŚ-a - dwie nitki prawie gotowe
    prąd czeka na podłączenie
    a to wszystko czeka, czeka aż znajdę czas
    może po środzie będzie lżej
    mój pracodawca
    socjalistyczno kapitalistyczny (jak to kolega Jarek ...
Strona 2 z 20