dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik "Domu z p?askim dachem"

    - 11-04-2011 - 22:20 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    "...a mury rosły, rosły, rosły..."
    Niestety pogoda do zdjęć nie nastraja, do budowy tym bardziej. Dzisiaj panowie popracowali ale jutrzejszy i pozostałe dni stoją pod znakiem zapytania jeśli taka paskudna pogoda nadal będzie się utrzymywała.
    Oczywiście cały czas zarzekam się, że nie będę jeszcze nic sadzić na działce - ale to jest silniejsze ode mnie.
    W niedzielę zostały posadzone - lipa drobnolistna, buk pospolity, dereń i Rosa rugosa.
    ...
  2. 10.04.2011r.

    Pojawiło się kilka lamp: w pokoju Mateusza, w kuchni, w lazience na parterze, w łazience na poddaszu (na suficie i nad lustrem).

    Zaraz zrobiło się bardziej "domowo"
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10.04.2011 -  lampa - p. Mateusza.jpg
Wyświetleń:	398
Rozmiar:	21,2 KB
ID:	52081   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10.04.2011 - lampa - kuchnia.jpg
Wyświetleń:	432
Rozmiar:	23,8 KB
ID:	52082   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10.04.2011 -  lampa - łazienka parter.jpg
Wyświetleń:	398
Rozmiar:	23,4 KB
ID:	52083   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10.04.2011 -  lampa - łazienka poddasze.jpg
Wyświetleń:	412
Rozmiar:	23,2 KB
ID:	52084   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10.04.2011 - kinkiety - łazienka poddasze.jpg
Wyświetleń:	452
Rozmiar:	28,4 KB
ID:	52085  

  3. Dzień 4 rok 2011

    Punkt 1 i 2 zrealizowany. Dziś 10 minut przed ósmą przyjechała gruszka i pompa.

    Wieniec zalany
  4. Zaczynamy !!!

    - 11-04-2011 - 21:20 (Powtórka z rozrywki, czyli zaczynamy wszystko od początku.)
    Cytat Napisał edmaan Zobacz post
    "Niech się mury pną do góry", jak to łatwo powiedzieć - gorzej z wykonaniem, bo u mnie na działce tylko gdzie okiem sięgnąć to kupy piachu i woda. Nawet z nieba dzisiaj przez cały dzień kapie. Zostając przy temacie wody mogę pochwalić się już wywierconą studnią.


    Nie ma to jak własne ujęcie wody na działce, chociaż
    ...
  5. ciągle pada...

    Deszcz pada i pada...Jakbym miała mało wody na działce. Aż się boję pomyśleć, jak to teraz może wyglądać. W "tradycyjnych" miejscach w mojej dzielnicy woda stoi...
    Jakby bez tego mało było kłopotów...
Strona 1 z 6