dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. LIWIA - dziennik budowy

    Witam! :D Święta, święta i po świętach...
    Do rzeczywistości czas powrócić!

    A tutaj....

    * w pracy
    ^ "roboty" do zawalenia :evil:
    ^ wszystko "na wczoraj" :evil:
    ^ humorki wisielcze w zwiazku z otwarciem filii - jednym słowem do bani! :evil:

    * na budowie
    ^ brak peszli
    ^ brak kabli
    ^ zapowiedż opóznienia tynków
    ^ drzwi ???????
    ^ łuki - na sobotę
    ^ asystowanie ...
  2. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    POŚWIĄTECZNY BAŁAGAN
    Już po świętach i świątecznych porządkach... Własciwie nie wiem, czego bardziej żałuję.
    Świąteczne porzadki ograniczyły się do mycia okien. Zabrałam się do tego z ogromnym zapałem. Właściwie, to lubię myć okna, pod warunkiem, że nie mam w jednym pokoju 24 szyb osadzonych w starych drewnianych ramach obłażących z farby (miałam tak w moim panieńskim pokoju) ani okna, które raz otwarte wymaga potężnej siły, którą nie dysponuję, by ...
  3. Dziennik budowy jk69

    Kilka zdjęć - już archiwalnych.

    "Okna" foliowe zastąpiły powiewające strzępy ...

    Po prawej blaszak, którego już nie ma a po lewej mur oporu pod most przygotowany.

    i okna od wewnątrz w salonie :


    wełna się kładzie:


    A ...
  4. Dziennik budowy jk69

    Podczas mojej nieobecności, tynkarze zamienili budowlany bałagan w bielutki raj! Mówię Wam, jest pięknie! Zniknęły brudasy/zakrętasy i wszędzie mam ściany i sufity równiótkie i bielutkie, nic tylko obrazy wieszać i galerię otwierać!!! I bilety sprzedawać! Tynkarzy stawiam więc obok elektryków na podium! Namiarami będę się dzielić, jak wszystko skończą i utrzymają świetną formę do mety.

    KOsmici, pozostawieni sami sobie zgodnie z moimi przewidywaniami nie ...
  5. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Ostatnio zauważyłam, że wielu osobom podoba się ułożenie płytek w mojej łazience 8) Wnioskuję z liczby wiadomości na priva, które dostaję w sprawie mojego glazurnika. Ponieważ nie chcę mi się pisać w kółko tego samego (sorry :oops: ), to info zamieszczę tutaj: pan S. nie jest na razie zainteresowany układaniem glazury :cry: Umie robić różne rzeczy i lubi zmieniać zajęcia, raz płyty g-k, raz murowanie, raz ocieplenie czy co tam jeszcze sobie wymyśli. A w ogóle to być może wyjedzie do ...
Strona 1 z 11