dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    Witam późną porą. Śpię w hotelu w Kielcach i mam na szczęście bezpłatny dostęp do internetu. Porządny hotel.
    Widzę, że moja żona daje sobie wspaniale radę z zapisami dotyczącymi budowy naszego domku. Bardzo jej dziękuję, że wspiera mnie tak dzielnie i tak bardzo mi pomaga.
    Beatko, bardzo kocham Ciebie i naszą córeczkę.
    Tadek
  2. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Realizacja palnów :lol:
    Ad. 1 Transza uruchomiona pieniązki na koncie :lol:
    Ad. 2 Na jutro jestesmy umówieni na działce z panem elektrykiem ( szczegóły jutro ) :wink: :)
    Droga się robi i tu 1 nasza przygoda - zakopany samochód, który woził gruz i szlakę na szczęście to mój kuzyn i nie było afery :)
    Na działce nadal stoi woda w kilku miejscach :cry:
    Idziemy do przodu :lol:
  3. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    67. Tynkarze...

    Dziś już poniedziałek a od ostatniego razy tyle się działo, że ho ho, no może trochę przesadzam.
    Na początku fotka (dawno ich nie było :oops: ) miejsca najbardziej ulubionego przez ostatnie ekipy. Tu gromadziło się całe życie, szczególnie w mroźne dni. Tu rozmawiali elektryk z hydraulikiem rozważając pewnie jakże ważne dla świata problemy, no może nie dla świata, ale dla budowy na pewno. tu w końcu dzielna ekipa od tynków zaczęła ...
  4. Olkalybowa - w drodze do domu.

    W sobotę był geodeta. Wytyczył co miał do wytyczenia. Mój Tato znany w okolicy Kubuś Fatalista, strasznie sie martwił tym,że ktoś przyjdzie w nocy i poprzestawia te paliki :roll: .
    Jutro tj.12.04.2005r. ekipa zabiera się do kopania.
    Już słyszę jak klną na nasze kamienie których ci u nas dostatek :lol: .
    Tak sobię myślę, zbierać te kamienie?
    Przydadzą się przy zakładaniu ogrodu. Macie pomysły do czego jeszcze?

    P.S.Kupiliśmy sobie dziś stal 8) a co.
  5. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Roboty ziemne rozpoczęte.

    Ziemia zepchnięta...


    kszaczorów brak...


    a to nasza szopka (kierownik budowy Zbyszek(Tata) Budowniczy)
Strona 1 z 2