dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pasie budują

    Ogromny szok i ból po wczorajszej tragedii

    Załącznik 743




    WIECZNE ODPOCZYWANIE......
  2. Nasz wymarzony domek na wsi (Tymek B w lustrzanym odbiciu)

    A jeśli chodzi o poprzednią ekipę, to brak słów. W piątek pakowali rusztowania, betoniarkę i inne rzeczy. Zostawili po sobie porozrzucane, popekane bloczki, którymi dodatkowo podpierali rusztowania, rzucone byle gdzie podesty. Zostaje mi się tylko cieszyć, że młotami murów nie rozbili! Słoma z butów, szkoda gadać...
  3. Nasz wymarzony domek na wsi (Tymek B w lustrzanym odbiciu)

    Udało mi się wybrać ekipę do dokończenia stanu surowego. Wchodzą na budowę w czwartek. Wieści szybko się rozchodzą i wkrótce budowlańcy sami zaczęli do mnie dzwonić. Rozmawiałem z sześcima ekipami, ale ostatecznie wybrałem majstra, który powiedział, że zacznie od naprawiania ścian, bo to ma być jego wizytówka i był podwykonawcą u mojego kierownika budowy. Jednak warto długo szukać ekip i pytać wszędzie gdzie tylko można, a najlepiej wbić w ziemię na działce tablicę ...
  4. Natalkowy dziennik pietrzyków

    A tak po za tym w czwartek wstawiają nam okienka, a co się z tym wiąże również będzie można wstawić okna połąciowe bo jak do tej pory to poddasze naszej Natalki mimo swojej przestrzeni jest dośc ciemne.
    Zaczęliśmy również rozglądać sie za drzwiami wejściowymi. Na tapetę wrzuciliśmy jak na razie dwie firmy. Podobają nam się drzwi drewniane firmy CAL i drzwi metalowe firmy KMT. Niestety o tej drugiej poczytałm troszkę i opnie nie wyglądają najlepiej, natomiast ta pierwsza ...
  5. Natalkowy dziennik pietrzyków

    I lecimy dalej bo szkoda czasu, a chciałaby pochwalić sie jeszcze początkiem lania naszych pięknych posadzek
    Są śliczne (przynajmniej po mojemu) jak na razie to zalała się góra domu, ale spokojniutko do wszystkiego dojdziemy powoli.

    A oo i one
    tu widać częśc już zalaną i część czekającą na swoją kolej


    a tak wygląda nasz holl na pięterku juz z gotową posadzką (co prawda jeszcz stąpać ...
Strona 1 z 20