dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Poznań, hotel, jakiś karzeł na Mezzo gra jazz, lubię jazz, lubię swing. Do domu daleko :-( samotnie :-( smutno...
  2. Jupi!!!

    Prace się posunęły, dzisiaj w ciągu jednego dnia zrobili cały dach, i już zaczęli kłaśc papę na dach. Mają dwa tygodnie na zrobienie wszystkiego, tzn z położeniem dachówki. Muszą się sprężac po za dwa tygodnie ekipa zmyka na inny dach, postanowione w sobotę na 12 wiecha.
    Za dwa tygodnie maja byc wstawiane juz okna, i potem elektryk więc mam zadanie, z rozmieszczaniem kontaktów. Żałuje trochę, że nie mam czasu i możliwości posiedziec troche więcej na tej budowie. ...
  3. Osiek wąski Edyta&Mariusz :)

    Witaj !! Krzysiek 1234

    Bardzo chetnie zobacze zdjecia z twojej budowy ośka :D . Niestety ja nie moge sie jeszcze niczym ciekawym pochwalić nasza budowa jest na etapie papierologi całą sprawe zawalił nam architekt i w koncu po wielkiej awanturze łaskawie zaczął nad nim pracować i okazało ze projekt ma dużo błędów (strop, schody i jakieś jeszcze inne duperele. :( . Nieco nam pozmieniał w projekcie : ścianki na poddaszu podniusł ( w zawiązku z tym zmienił mi ...
  4. Przemyślany Mileny i Jacka

    Dzisiaj wpadam tak na szybko streścić co się działo. Przywieźli nam garaż i z portfela ubyło 1430 zł, ale przynajmniej mamy gdzie teraz trzymać swoje "graty". Oprócz tego przeciągamy sobie od sąsiada prąd. Jutro będzie ciąg dalszy prac.
    Natomiast jeżeli chodzi o papierologię to zamówiliśmy sobie geologa, aby zrobił odwierty na działce. Potrzebne są one do oczyszczalni. W ciągu dwóch tygodni mają nam to zrobić.
    Zdjęcia z dzisiejszych prac wkleję jutro. :)
  5. Diuna mix

    od czego by tu zacząć.....
    Działeczka już jest i póki co rosną na niej pyszne truskawki Ale już niedługo! Akurat w sam środek sezonu truskawkowego na działeczkę wejdzie ekipa budowlana.
    Budujemy Diunę Mix, oczywiście nie obeszło się bez zmian.
    Likwidujemy całkowicie różnicę poziomów na parterze i na poddaszu. Podnosimy ściankę kolankową nad garażem o 2 pustaki, a nad salonem o 3 pustaki.no i niestety ale musimy zmienić kąt nachylenia dachu do 45 ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0537 x.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	51,7 KB
ID:	10357  
Strona 1 z 9