dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ...

  2. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    11 maja 2005
    Wreszcie dojechaliśmy na naszą działkę. Wysokość murów nas nie zadziwiła. Okazało się, że dziś przyjechał transport z jeszcze trochę silką, pustakami stropowymi, cegłą ceramiczną pełną i żelbetowymi belkami prefabrykowanymi L-19. No i zamiast chłopaki murować, rozładowywali transport. Zresztą w tym tygodniu, jak dowiedzieliśmy się od naszego przyszłego sąsiada-rolnika, pracuje na budowie tylko dwóch panów. Domyślamy się, że dwóch pozostałych ...
  3. Funio-Misio-Chatka

    Fachowcy zaczęli od garażu, a raczej od kanału, bo Miś postanowił, ze kanał to najważniejsza rzecz.

    Ja nie miałam nic przeciwko, bo po pierwsze facet musi miec zajęcie i hobby (a mój ma - składanie samochodów, tzw. kit carów - za jakiś czas w garażu ma stanąc replika AC Cobry), a tak poza tym to sobie pomyślałam, że jak przez tyle lat będziemy kredyt spłacac, to nic nowego nie kupimy - a tu przynajmniej będzie gdzie naprawiac :wink:

    Na początku ...
  4. Tam, gdzie mieszka? b?dzie jane

    Wczoraj napisany wniosek o WZ był tak cudny, że aż żal mi się było dzis z nim rozstawać., ale co zrobić mus to mus.

    Zaczynam więc odliczanie. Miła pani w okienku powiedziała: dwa - trzy miesiące. Czy ktoś wie jak się skraca czas?
  5. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Dzisiaj miałam spotkanie z architektem, mam juz plany łazienki i ogólny zarys parteru. Pan Robert pogonił mnie do wybierania kominka, a ja jestem zupełnie do tego nieprzygotowana, ja o tym nie mam pojęcia i to nawet bladego, jaki on powinien być, jakie mieć parametry? :o :o :o
    Jedyne co wiem że chce, to tyle, że ma być widok odnia z przynajmniej dwóch stron ( narożnie) albo z trzech ( marzenie) albo byc sferyczny ( :lol: )
    Na szybko znalazłam 6 szt takich co niby ...
Strona 1 z 3