dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pelikan Kruków

    Jak pisałam ostatnio, rzeczywiście kupiliśmy troszkę farb i rozpoczęliśmy malowanie górnych pomieszczeń.Zdecydowaliśmy się na Dulux Once: "orszak faraona" oraz "piasek z wyspy Bali". Tą pierwsza pomalowaliśmy górny pokój, większy.Przyznam, że jest to dość intensywny pomarańczowy, inaczej wygląda pod wpływem światła i w różnych miejscach. Zdecydowałam się na ten kolor, wiedząc, jakie będą tam mebelki. Natomiast obydwa słupy w tym pokoju pomalujemy ...
  2. Dziennik budowy Joli i Macieja - Dom pod jemiołą 3

    19 kwiecień 2008

    Po miesiącach proszenia się udało się na budowę ściągnąć elektryka, aby dokończył swoje prace. I wreszcie tablica wygląda na coś.


  3. Dziennik budowy Joli i Macieja - Dom pod jemiołą 3

    21 maja 2008

    To był bardzo gorący dzień. Raz, że mnóstwo błota i gliny, dwa wysoki poziom wód gruntowych na Szczepankowie, trzy - przerwany drenaż, który trzeba naprawić. NIe było mnie co prawda przy tych pracach, sprawą jak zwykle zajmował się mój nieoceniony Tata. W każdy razie przechodząc do sedna sprawy: mamy szambo, wkopane, podłączone do domu.

  4. Dziennik budowy Joli i Macieja - Dom pod jemiołą 3

    11 kwietnia 2008

    Koniec zabudowy poddasza - wełna położona, płyty gk też, wszystkie łączenia pogipsowane. P. Marek z ekipą sprawili się wzorowo, odpadów została bardzo mała 'kupka'. Szybko, sprawnie i fachowo.






  5. Dziennik budowy Joli i Macieja - Dom pod jemiołą 3

    5 maja 2008

    Prawie koniec - coraz więcej płyt, mamy także gotowy strych. No i są schody strychowe :). Pozostaje pogipsowanie łączeń.





Strona 1 z 14