dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. budowe czas zaczac :))

    Dzisiaj dowiedzialam sie tez ze za nami ktos chce kupic kolejna dzialke - wiec w te pedy jaco przekazal info ze ta dzialeczka ma zostac dla nas - dobrze ze to nasz znajomy wiec powiedzial ze nam zostawi - po prostu kolejny 1000 chcemy dokupic - jakos ta nasza wydaje sie nam mala :roll:

    No i byly dzisiaj u nas na dzialce zajace, no to jak chcemy drzewka to koniecznie po ogrodzeniu - a tak w ogole to po prostu suuuper!!!
  2. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    Zaszaleje :lol:
    Dla zainteresowanych, nasze zestawienie drewna na wiezbe:

    KROKWIE:
    8x18; dl. 6,30 m; szt. 17
    8x18; dl. 6,00 m; szt. 4
    8x18; dl. 5,40 m; szt. 4
    8x18; dl. 4,90 m; szt. 9
    8x18; dl. 3,30 m; szt. 1
    8x18; dl. 4,20 m; szt. 8
    8x18; dl. 3,70 m; szt. 2
    8x18; dl. 2,80 m; szt. 4
    8x18; dl. 2,60 m; szt. 2
    8x18; dl. 5,00 m; szt. 2
    12x18; dl. 5,10 m; szt. 40

    MURLATA:
    14x14; ...
  3. budowe czas zaczac :))

    jutro przyjezdza beton - mial byc dzisiaj ale przelozyli - w radomiu ponoc padalo wiec w zwiazku z powyzszym male opoznienie!!! ponoc kantuja na kubikach z firmy w ktorej bierzemy, mowia np ze przyworza 6 a daja 5,5m :evil: - a pozniej trzeba domawiac bo brakuje - ale sa najbardziej konkurencyjni cenowo!!
    wlasciwie nie wiem co mam o tym sadzic - kubik betonu u nich 135zl, gdzie indziej 175zl - no i proste!!

    Droga juz utwardzona - bo nie dalo sie ponoc wjechac, jakies dwa ...
  4. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    Tu jeszcze kilka fotek z wczoraj...

    Tak wyglada domek od strony tarasu, mamy nizej okna - wyrownane do poziomu drzwi wyjsciowych z kotlowni:



    O tyle nizej jest podloga w kotlowni:



    Scianka z wneka od strony salonu, obok schodow:

    ...
  5. budowe czas zaczac :))

    zamowilismy strop - jest za 8100zl - z keramzytu no chyba z keramzytobetonu tak wg mnie :)

    stawki zaczynalay sie od 12000tys w zaleznosci gdzie moja druga polowa pojechala - stanelo na czym stanelo!!!!!


    A TERAZ NAJLEPSZE :lol: INWESTORZY OTO CO WAS CZEKA :
    GAG DNIA DZISIEJSEZGO -ZALATWIAJAC STROP I PYTAJAC SIE O UPUSTY MOJ MAZ DOSTAL U JEDNEGO Z PANOW ODPOWIEDZ - "
    UPOSCIC TO JA MOGE PANU CEGLOWKE NA GLOWE "
    SLOWO DAJE JESTEM ROZBAWIONA!!!!! ...
Strona 1 z 14