dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Majstry mają wesele (własne) ... robota stoi.
    Przyjechała pierwsza partia styropianu do ocieplenia piwnicy. Płyty 120x95x15 cm specjalnie frezowane.
    Trwa oklejanie papą. Padł załącznik silnika od maszyny papującej.
    Czereśnie zaczynają gnić na drzewach, ale jest ich kilka odmian więc bez przerwy dojrzewają nowe.
    Kilka dni temu skończyłem drugi oprysk młodego sadu, w piątek, lub sobotę będzie trzeci. Widać zdecydowaną poprawę - wystartowały nowe ...
  2. Dziennik budowy KZE

    11 czerwiec 2007r.

    Dziś rozpocząłem wygrzewanie podłogówki. Wszystkie kaloryfery są zakręcone i ustawiłem by grzał 18,5 stopnia. Temperaturza na piecu to 33-34 stopnie.. Pewnie razem z rtl'ami podłogówka dostaje jakieś 20 max 25 stopni.. Powinno wystarczyć.. Współczuję robotnikom, bo na dworze jest 30 stopni,a tu podłogówka dogrzewa ich jeszcze...A to dopiero poczatek, bo zamierzam powoli zwiększać temperaturę wody jaką będę kierował do podłogówki... ...
  3. Dziennik RybciaFiga

    Jednak stało się - Pistacja wróciła do Archonu, a teraz czekamy na Sekwoję.

    W projekcie Sekwoi zmienimy naprawdę niewiele - musimy wydłużyć garaż by wjazd był przed wejściem do domu (podobnie jak dom pod czeremchą; ze względu na układ działki), a także rezygnujemy ze spiżarki, którą architekt umieścił - nie wiedzieć czemu - w kuchni, pozbawiając ją tym samym około 2 m2.

    Zastanawialiśmy się także nad rezygnacją z zadaszenia tarasu na rzecz ...
  4. Inka i MazaQ - wymarzony domek krok po kroku...

    :) mały update:

    przygotowujemy się do zalania stropów, szalunek stoi, monotuba też, lada chwila kolejny etap stanie się wspomnieniem :)





    jak widac nawet niebiosa się radują z naszych postępów :)



    monotuba na filarek :)

    ...
  5. Dziennik Iwonki i RAdzia -->>Szmaragd 2G<<--

    No i okazało się iż mamy dwa metry różnicy terenu, dlatego postanowilismy zrobic piwnice bo jak tu nie skożystać z takiej okazji. Zbrojenie juz jest i jutro mają wylewać fundamenty :)
Strona 1 z 7