dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. SALSA-dziennik budowy

    Fundamenty wczoraj skończone.Przeszkodziła straszna burza.Na szczęście wiatr rozgonił troszkę ,bo miejscowość wcześniej powaliło drzewa.U nas skończyło się na deszczu,gradzie i była niezła wichura.Jutro zaczynam sprzątać.Będę malował dysperbitem ściany.Ekipa ma przyjść za 10 dni.


    wydatki:

    robocizna fundamentów 2600 pln
  2. Prymulkowa przygoda.

    Trzeba coś napisać, bo wątek ucieka do historii... Prośba też do komentatorów, aby pisać w dzienniku komentatorskim ;)

    Wracając do tematu - trzeba uwiecznić tu problemy, z jakimi zaczynamy się borykać - wyposażenie wnętrz i sprzęty funkcjonalne...

    Na pierwszy rzut stelaże do WCtów... Niby błaha sprawa, ale z której strony nie podejdziesz, tam mina :x Żeby choć jakiś standard obowiązywał, to nie było by problemu, ale zmuś tu producentów, aby ...
  3. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Kolejna wycieczka do Uroczyska! Ważna wycieczka z racji sierściowatego, czterołapego i ogoniastego VIP-a, którego zabrałyśmy ze sobą – jednym słowem jechała z nami Katunia! Nie obyło się bez przygód … mój kochany przyjaciel zwany popularnie Psycholem zamiast posłuchać nobliwej pani – mnie znaczy się – i skręcić tam, gdzie nobliwa pani kazała, pojechał zgodnie z nawigacją … no cóż, byliśmy 2 godziny później… no comments ! I tak lepiej nam poszło, niż Gwoździkowi :wink: Nadmienię jeszcze, bo to ...
  4. Bajkowy dworek

    Dla poprawy humoru znalazłam sobie kafelki do hollu, bynajmniej takie mi się marzą bo ceny jeszcze nie znam :-?
    i jeszcze lampeczki cudne...
  5. efekt motyla czyli Batuta

    Dziś od rzeczy może ale przypomniało mi się ostatnie zamiatanie salonu z jadalnią - po wylewce przed położeniem foli - niedużo tego było ale zawsze, szczotką przeleciałam całą powierzchnię a tej okazało się jak dla mnie bardzo dużooooooooooooo mieszkając teraz w małym mieszkanku dopiero wtedy odczułam ,,ogrom" podłogi :wink: a co mówią ci do mają naprawdę duże domy :roll: 8)
Strona 1 z 13