dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 11-06-2008 - 22:36 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Mieliśmy dzisiaj kopać i robić przyłącza, ale niestety nad ranem nieźle popadało :( i może jutro się uda.Oprócz tego,okazało się że architekt robiący projekt przyłączy 'machnąl się" w jakimś elemencie i jeszcze nanosił poprawki. :o Teraz trzeba to dostarczyć na ZUD :evil: .
    Dzisiaj natomiast złożyliśmy wypowiedzenie najmu mieszkania :P -mamy termin miesięczny.Do połowy lipca spokojnie wszystko sobie przeniesiemy.Ale jak tylko będzie woda i meble w kuchni-przeprowadzamy ...
  2. Budowanie marzeń

    Ściany rosną i cieszą oko. Martwią mnie trochę obłupane kawałki bloczków, np. takie:



    Wykonawca twierdzi, Ze ubytki będą wypełnione i wszystko będzie ok. Pewnie tak, ale może ktoś znający się na rzeczy mógłby się też wypowiedzieć?

    Jak pisałam wczoraj, rysują się już kształty pomieszczeń, więc przedstawiam kilka z nich. Oto ...
  3. Dom w orchideach Oli i Adama - Katowice Podlesie

    Trochę ostatnio nie pisałem, ale niestety nie miałem czasu. Na budowie niestety pojawiły się problemy. Wykonawca się zbiesił. Stawiali sobie ścianki i ni stąd ni z owąd zaczęli przebąkiwać o tym, że mają do zrobienia most u bliżej niokreślonego klienta i w związku z tym planują tydzień przerwy u mnie. Trochę się skrzywiłem, ale ok. Poprosiłem żeby dociągnęli mury do końca i mogą sobie wyskoczyć na tą robótkę. Na początku wyglądało wszystko nieźle, aż do tego ...
  4. Nasza Lawenda

    wszystkie ściany na parterze już stoją :D
    ostatecznie na dole wprowadziliśmy kilka kosmetycznych zmian, które w naszym odczuciu powinny poprawic funkcjonalność pomieszczeń (leciutko powiększona łazienka, wyrzucony słup z salonu - co też go powiększa.. przynajmniej optycznie, przesunięte drzwi w kuchni - mamy teraz cała ścianę do zagospodarowania..) na razie wydaje mi się, że jest ok.. zobaczymy.. :D
  5. szafirkowa budowa

    [i][b]11 czerwca[/b][/i]
    Dzisiaj został otynkowany styropian i zakończylismy prace nad wykopem pod kabel. Kabel jest już kupiony więc tylko dogranie sprawy z elektrykiem i do soboty ten etap powinien być skończony. Również do soboty budowlańcy obłożą fundament folią kubełkową i będzie można obsypać budynek.
Strona 1 z 13