dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dzień 45

    2013-06-11

    czarnej boazerii ciąg dalszy oraz nakładanie membrany

    Updated 11-06-2013 at 18:34 by vivid

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1084_2.jpg
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	195195   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1090.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	195196   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1091.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	195197   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1096_2.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	98,2 KB
ID:	195203   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1099.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	94,6 KB
ID:	195199  

  2. Ali-Matias czas przygodę zacząć

    Cytat Napisał AliciaC Zobacz post
    Jak w temacie...czyli czas przygodę budowania zacząć.

    Z zamiarem budowania domu, przede wszystkim ja (nacisk na ja), a później także mój mąż nosiliśmy się już kilka lat. Wybieranie projektu zajęło też spory kawałek czasu. Jak w jednym tygodniu pałałam miłością do jednego, w następnym już mi coś w nim nie pasowało i szukałam kolejnego "właśnie tego". Mąż zatwierdzał a ja znów od nowa szukałam i tak w kółko W końcu po wielkich zmianach,
    ...
  3. Przygotowania do stropu

    Etap murowania zakończony. Opady deszczu nie sprzyjały by wszystko spięło się w terminie planowanym. Nie zależnie czy DryFix, czy klasycznie - jak leje deszcz - nie pomurujesz... Są jednak juz ściany, nadproża, kominy. Czas teraz kupować belki i pustaki teriva. Pytanie i mój dylemat: pustaki żużlowe (cięższe ale tańsze), czy keramzytowe (lżejsze i droższe) ? pozdrawiam AMI
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00753.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	94,7 KB
ID:	195091   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00778.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	195092  
  4. lampy do salonu i jadalni

    Wczoraj elektrycy zamontowali nam większe lampy, które czekały aż ustalimy gdzie je zamontować.. Wiadomo, że w suficie, ale czekaliśmy na narożnik i stolik żeby móc przypasować gdzie mniej więcej mają wisieć. W jadalni próbowaliśmy wyobrazić sobie stół o gabarytach 100x160 no i nanieśliśmy środek stołu na sufit (przydatna poziomica laserowa, która świeci także punktowo).
    Trzeba jeszcze zakleić pozostałe dziury po kablach... Lampy wyglądają i świecą super. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: azzardo cosmo, italux lava Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. białe drzwi wewnętrzne

    Już zamontowane przez stolarza. Są piękne! Tak jak sobie to wymyśliłam Drewno mahoniowe, pół mat, szybka klejona dwustronnie i zlicowana, opaska nad drzwiami wyższa od bocznych opasek. Wszystkie drzwi mają około 12mm podcięcia w jednej linii, pod wentylacje mech. (musi być około 80cm2 przestrzeni). Jestem straaasznie zadowolona z efektu i z wykonania. Czekam jeszcze na dwa przesuwne skrzydła, jedne do wiatrołapu, a drugie do spiżarki. Dziś będą montowane. Kolor drzwi RAL 9003. ...

    Updated 11-06-2013 at 07:02 by jossi

    Tagi - katalog słów kluczowych: białe drzwi wewnętrzne Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum