dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Long way home czyli zaczynamy budowę

    … a więc decyzja zapadła. Po kilku miesiącach wahań, rozważań i przemyśleń klamka zapadła. Kupujemy działkę, budujemy domek i wynosimy się z bloku. Znaleźliśmy działkę, bank, który sfinansuje zakup i z małymi poślizgami czasowymi, na początku ubiegłego roku nabyliśmy kawałek gruntu w Poznaniu gdzie ma stanąć nasze nowe miejsce na ziemi. I w tym miejscu zaczyna się to o czym chcę powiedzieć, a mianowicie historia wyboru technologii i przygoda z całą aparaturą urzędniczą ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1030573_1.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	87,5 KB
ID:	60658  
  2. Ko?czymy ?cianki fundamentowe

    Cały czas męczymy się z bloczkami. Robimy 2 tygodnie i jak dobrze pójdzie, to w poniedziałek powinniśmy skończyć.Została jeszcze ostatnia ścianka. Mamy już 8 warstw bloczków ale cały czas zastanawiamy się nad dołożenie jeszcze jednej warstwy. Wydaje mi się, że jest za nisko, a nie chcę, żeby woda leciała mi do garażu.
    Cały czas noszę bloczki. Chłopak z wioski zniósł 9 palet i więcej nie przyszedł. Chyba się zajechał.Nie wiem co się dzieje ze zdjęciami.Myślę, ...
  3. Wiecha :-))))

    A dziś pojawiła się wiecha! i wreszcie na spokojnie mogliśmy zrobić zdjęcia z tego, co się dzieje na poddaszu.

    Łazienka:


    Łazienka - widok z góry:


    Tu powstaje garderoba:


    Garderoba na tle innych pokoi:
    ...
  4. Nasza Werbenka- nasze marzenie

    Cytat Napisał janiseya Zobacz post
    Fiu, fiu to już rozumiem stres związany z grzebaniem w ziemi. U nas z pogodą było spokojniej, można powiedzieć, że lało w przerwach(np. w niedzielę), a potem jak deszcz był potrzebny na fundamenty to już .

    Najważniejsze, że już do przodu i tak małymi krokami zbudujecie i wykończycie swój domek.

    Pozdrawiam
  5. 10.06.2011 Wyszliśmy z ziemi.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fundamenty .jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	81,7 KB
ID:	60601Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	chudy beton.jpg
Wyświetleń:	174
Rozmiar:	64,7 KB
ID:	60602

    Pomimo ulewy 09.06 udało nam się wyjść "z ziemi" trzymamy kciuki aby w poniedziałek
    nie padało , mamy do wylania płytę fundamentową.
    Tagi - katalog słów kluczowych: hanlo Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2