dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Buowlane zmagania dzień po dniu

    W maju dzięki pomocy wujka( dzięki bogu zaoszczędzone 20 tys.)udało się nam też pokryć dach dachówką i wstawić okna dachowe, które leżały na strychu od zimy 8)
    Widok od ulicy

    i od kawałka zieleni, bo jest tego tak mało, że nie można tego nazwać ogródkiem

    :cry:

    Na razie dzięki uprzejmości sąsiadki, która ma ...
  2. Buowlane zmagania dzień po dniu

    Znów napotkały Nas problemy.
    Okazało się, że w projekcie nie ma projektów przyłączy wodno kanalizacyjnych. O ile energia robi to samemu to kanalizacyjny muszę komuś zlecić. Szukałam szukałam i znalazła, ale strasznie długo to trwało. I Pan strasznie długo to robił. A potem dużo zapłaciłam za ich wykonanie tylko do granicy działki, a co dalej???
    Poszukiwania majstra do wykonania instalacji w domku. Energetyczną robi mąż sam, a hydraulika musieliśmy znaleźć. ...
  3. Niewielki M05L - domek dla Ani i Jacka

    u nas robota idzie pelna para az nie ma o tym kiedy pisac z dnia na dzien
    wreszcie ruszylismy z ocieplaniem elewacji ( styro 12cm frezowany )



    ...
  4. Buowlane zmagania dzień po dniu

    Poszukam gdzieś planu i rozmieszczenia pomieszczeń to wkleję
    A teraz mury dalej pną się do góry
    salon z kuchnią i mini balkon :-? No ale cóż zawsze to balkon

    Góra, dwa pokoje( dzieci)

    Jeszcze przed zimą staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami córeczki i udało się nam pokryć dach, wstawić oka i bramę.
    ...
  5. Buowlane zmagania dzień po dniu

    W między czasie jeszcze załatwiałam wszystkie pozwoleni i.t.p, ale ponieważ Pan Z jest znanym i szanaowanym projektantem, a ja byłam z dużżyymm brzuszkiem, poszło to niemal, że w ekspresowym tempie, no i oczywiście pociągnęło za sobą spore koszty :evil:
    Ale na początku września 2007 mieliśmy już wszystkie pozwolenia :wink: i wybraną ekipę.
    I tak 12 września geodeta wyznaczył linię zabudowy, a 13 wbito pierwsze łopaty. Oj nakopali się Panowie, nakopali, ale ...
Strona 10 z 19