dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik jakich wiele

    Jakos zapał do prac ogrodowych mnie opuscil :roll:
    Dzisiaj znowu zalewalismy plot -10 kubikow betonu, zostalo jeszcze jakies 5 kubikow i trzeba bedzie o cegle myslec, to znaczy dokupic, antracyt wienerbergera takie jak kominy u staruszkow, jedna paleta jest ale potrzebujemy tak na oko jeszcze 3 :o :o :o
    dechy pomalowane oczywiscie cedrem duluxa czekaja na zamontowanie, rodzice zamowili automat do bramy wjazdowej , my poki co bedziemy wyrabiac sobie bicepsy :lol: :lol: :lol: ...
  2. A właśnie, że zbudujemy nasz KRYSZTAŁ

    No i zaczęło się.

    Nasz Pan Szkierownik Budowy zarządził intensywne poszukiwanie materiałów i podejmowanie decyzji. Niby się miało już obraz, niby już wiadmo było, co się chce, a tu np. takie dylematy:
    - w którą stronę powinny otwierać się drzwi - do wewnątrz czy na zewnątrz / w stronę garażu czy w przeciwną;
    - jaki brąz okien będzie ładnie wyglądał do ceglastego dachu;


    No to w drogę - na weekendową przejażdżkę po ...
  3. misja: DOM

    mamy już prąd

    Ku wielkiej radości udało się podłączyć prąd w budynku bez konieczności montażu skrzynki budowlanej ( szacowany koszt1200 pln).
    Radość tym większa że mój "drogi " sąsiad z którego życzliwości korzystam w temacie prądu i wody trochę mnie podłamuje opłatami za ww dobra. Za 4 miesiące realnej budowy zapłaciłem już 1370 pln co jest kwotą astronomiczną w porównaniu z innymi budującymi w podobnej sytuacji...

    wujek dobra rada
    - wymagajcie ...
  4. Dziennik Ewy (EZS)

    No, za "zaoszczędzone" praca męża pieniądze zrobiliśmy sobie tygodniową rodzinną wycieczkę do Londynu. Dla mnie to jest drugi dom, córka i mąż też go uwielbiają. Szkoda, że tak koszmarnie drogo. Ten tydzień kosztował nas 4000!. Ale warto było, zatrzymaliśmy siię teraz z zupełnie innej strony, przedtem mieszkaliśmy w Holborn, teraz w Chelsa, poszliśmy jeszcze raz do muzeum techniki (science museum) i generalnie zamiast zwiedzać nowe rzeczy szwędaliśmy sie po starych ...
  5. Buowlane zmagania dzień po dniu

    Dla uważnych nowe schody, a na ścianie widać na jakiej wysokości szły stare :o


    I troszkę zdjęć z wnętrza Naszego nie do końca marzenia
    Salon z tymczasowym kominkiem


    Miejsce na aneks kuchenny w tej chwili kuchnia ful wypas


    Wczoraj ...
Strona 9 z 19