dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Maszyna do krojenia styropianu wykonana i przetestowana, można robić nawet felce. Papa na ścianach piwnicy skończona dokumentnie. Dziury w ścianach piwnicy na kanalizację wewnętrzną wykute (jak straszliwie twardy jest ten betonowy bloczek) . Rura zewnętrzna do oczyszczalni wkopana, trzeba wypoziomować spadki, ustabilizować i zasypać, nad nią pójdzie taka sama burzowa i jeszcze jedna, ale cienka na sterowanie (kabelki, czujniki ...) Nowa półka w warsztacie prawie gotowa .. będzie ...
  2. GRANAT - d?ugie dzieje pewnej budowy

    Witam,
    prace nad moim dachem jednak posuwaja się do przodu :D Pogoda jest wprawdzie w kratkę ale kratka na tyle jest duża,......:lol: że można przybijac łaty co widać na załączonym zdjeciu..... :) :D Inwestor z piłą w ręku :)


    dzisiaj tez mój mąż ocieplił komin styropianem i pozostał mu jeszcze jeden do ocieplenia ale to juz jutro zrobi.
    ...
  3. Kropki i Biedronka w Wódce :-)

    Mam już kafle w przedpokoju i łazience, ale i tak wszystko pod folią więc nie ma co wklejać fotek. Ekipa jest wporzo, robią swoje z rozsądną ilością błędów, które w większości spontanicznie korygują. Nauczyli się pytać zanim swoje pomysły wprowadzą w życie, co uważam za spory sukces pedagogiczny.

    No bo wyobraźcie sobie taką sytuację.

    Siedzicie długie wieczory z kumplem architektem i wymyślacie jak to zrobić, żeby się fugi krzyżowały ...
  4. Nasza Iskierka :)

    11.07.2007
    Dziś po raz pierwszy od rozpoczęcia budowy bliski byłem wykończenia się nerwowo :evil: Po wielu bólach i długim oczekiwaniu pojawili się dziś blacharze... A po godzinie już ich nie było :evil: Okazało się, że rozstali się z moim wykonawca w nieprzyjemnych okolicznościach. No i teraz jest problem, bo nam zależy na czasie a dachu nie ma :( W dodatku od dziś rozpoczęło się tynkowanie :D Na razie prawie całość już jest zarzucona pierwszą warstwą i domek zrobił ...
  5. Nasza Iskierka :)

    Cytat Napisał trebor102
    Witam
    Los związał mnie również z projektem Iskierka.Niedługo ( przynajmniej tak myślę) otrzymam pozwolenie na budowę . I wtedy będę już wyposażony we wszelkie dokumenty potrzebne bankowi do udzielenia kredytu. Mam zatem pytanie do was ( już inwestorów ) jaki jest koszt tej inwestycji - przy założeniu budowy systemem gospodarczym (nie firma).Proszę o informację !!!! :lol:
    Komentarze to nie tu :evil: Co do kosztu to na razie się nie wypowiem, mi stan surowy robiła (robi ku*ffa nadal) ...
Strona 1 z 8