dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nowy adres bloga

    Blog przeniesiony na www.tusiak.mojabudowa.pl
  2. DZIENNIK BUDOWY al.g.

    Wszystkie wprowadzone przeze mnie zmiany wydawały się wówczas niezbędne i niezwykle dokładnie przemyślane oraz dopracowane... A jak to się sprawdzi? ...zobaczymy w przyszłości;p W każdym bądź razie naniesienie tych zmian w projekcie zajęło pani architekt prawie dwa m-ce! Bardzo nam zależało na czasie, gdyż do końca grudnia każdego roku w starostwie naliczana jest wys podatku od nieruchomości. Podatek za samą działkę bez pozwolenia na budowę wyn 3% wartości, a z pozwoleniem ...
  3. Etap tynkarzy

    Czas teraz napisać o stanie aktualnym, żeby nikt nie zarzucał mi że piszę o kwietniu w lipcu
    Na chwilę obecną mamy zrobiony dach wraz z oknami dachowymi, wstawione wszystkie okna i drzwi zewnętrzne. Fajnie tak zamykać dom na klucz hehe Elektryka jest cała ułożona.
    W tej chwili w domku działają tynkarze. Mieliśmy na początku małą przygodę z nimi niestety... Główny majster przysłał swoich robotników żeby my listwy przygotowali. Ale oni zamiast pracować jak ...
  4. A mia?o by? tak pi?knie, mia?o nie wia? w oczy nam...

    Chciałam to jakoś ładnie skomentować, ale w zasadzie nie potrafię znaleźć nic sensownego w tej sytuacji. 4 dni padało, a my teraz mamy basen, a nie plac budowy...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC057822.jpg
Wyświetleń:	190
Rozmiar:	35,8 KB
ID:	65321   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC057844.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	35,7 KB
ID:	65322  
  5. ruszamy z papierami

    Projekt już jest. Omawiałam dzisiaj zmiany z panią Architekt. W sumie dużo to ich nie będzie. Wyrównujemy bryłę (likwidacja zadaszonego tarasu), rezygnujemy z balkonu i na pewno jednej lukarny (w sypialni 16). Zastanawiam się nad drugą (w sypialni 15 - byłyby tylko okna dachowe). Właściwie to nie widzę sensu lukarn, lepiej doświetlają okna dachowe i to ponoć tańsze rozwiązanie, niż robienie lukarny.

    Teraz intensywnie myślę z czego budować. Projekt ...
Strona 1 z 5