dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. znowu papierologia

    Dzisiaj jestem zniechęcona. Bo przez niedopatrzenie męża i architekta wniosek o PnB na dom został źle wypełniony - na sam dom. I dlatego nasze pozwolenie na budowę jest tylko na dom. Nie wiadomo dlaczego babka w starostwie żądała od nas projektu szamba - myślałam, że dlatego ze w domyśle dom z szambem. Ale to dzisiaj okazało się (rozmowa w sekretariacie), że to było tylko jej widzimisię. czeka mnie składanie wniosku o pozwolenie na szambo albo na oczyszczalnię. Mam już naprawdę ...
  2. Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata

    - 11-08-2011 - 14:28 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    11 sierpnia 2011
    Śmigalska zaniedbała dziennik budowy Na swoje usprawiedliwienie ma tylko to, że rozwój wydarzeń troszke przystopował:
    Powód......jak to w Polsce.......Energia Pro potrzebowała 7 miesięcy, żeby zrozumieć jaki ma stan posiadania. Śmigalskim odmówiono wydania pozwolenia na budowę z uwagi na stwierdzoną w warunkankach dostarczenia energii KOLIZJĘ z przebiegajaca przez róg ich działki linią napowietrzną oraz konieczność dokonania uzgodnień z przedsiębiorstwem ...
  3. Nasza mała rozbudowa.

    Witam
    Zakładam wreszcie dziennik budowy. Co prawda już troszkę wybudowaliśmy, ale postaram się opisać wszytko od początku.

    Rozbudowa polegała na nadbudowie na istniejącym tarasie o pow 30 m2, plus spadzistego dachu nad istniejącym.

    Teraz muszę zmykać wieczorkiem zacznę dodawać foteczki.

    Updated 11-08-2011 at 11:19 by Blackluk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Lektura obowiązkowa

  5. Hydraulika - czyli wiją się rury po podłodze jak węże ;)

    Od poniedziałku prężnie działa hydraulik. Muszę przyznać, że tempo ma imponujące! Przez trzy dni sam jeden porozciągał rury w kotłowni, kuchni i łazience na dole oraz przebił się i pociągnął rury na górę do drugiej łazienki. Teraz coś puka i stuka W dodatku nie dość, że robotny, to jeszcze pomocny! Ma jakieś kontakty i jest nam w stanie nieco taniej grzejniki załatwić! Teraz tylko zostaje zdecydować gdzie i jaki i nam zamówi
    A teraz fotorelacja:
    ...
Strona 2 z 3