dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Sylwka i Kasi

    ......

    Przyszła pora - wreszcie - na montaż okien. Ich zakup to cała historia ale o tym może dopiszę innym razem.

    Kupiliśmy okna PCV: Veka Perfectline (5 komorowe) - od środka białe od zewnątrz ciemny orzech. Łącznie za wszystkie 9 dużych, 3 małe i okno tarasowe zapłaciliśmy 10 tys zł.
    Okna montowane są w warstwie ocieplenia - ściana trójwarstwowa. Od zewnątrz zastosowana jest taśma rozprężna - praktyczna i estetyczna (a wcale nie droga ...
  2. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Trochę nie pisałam ale musielismy założyć nowy album i trochę nam zeszło :wink: :)
    Ale już wszystko jest i będą zdjęcia :)
    Po 1 mamy SZAMBO :) Panowie bardzo nam się podobali przyjechali punktualnie pracowali do 17 i gotowe :) Szybko sparwnie bez zbednych komentarzy itp. rzeczy ( Żeby na budowach trafiali nam się tylko tacy fachowcy to była by sielnka :) , ale wszyscy wiemy jak jest :-? ). Niemniej jednak życze żeby na naszych drogach stawało jak najwięcej takich ...
  3. Dziennik Sylwka i Kasi

    .....

    Odwiedzili nas moi teściowie i korzystając z pomocy teścia wykonaliśmy podbitkę "na wysokości". Samemu byłoby mi bardzo trudno bo musiałbym około 150-200 razy wejść i zejść z tej 9 metrowej drabiny. Na dodatek te dwa dni spędziłem plecami do słońca i żona bardzo mi zazdrościła opalenizny :-).

    ...
  4. Dziennik Sylwka i Kasi

    .......

    Wylewki miały być robione z "Miksokreta". Wykonywała je ekipa znanego nam na Forum EJMUND'a. Ekipa wydaje się być profesjonalna, każdy dobrze wie co ma robić.
    Jednocześnie w tym miejscu chciałbym pochwalić EJMUND'a. Otóż bylismy umówieni na wylewki na określony termin (16 sierpnia). Niestety maszyna - miksokret wysiadła mu w sobotę 13 sierpnia. Naprawa uniemożliwiłaby wykonanie wylewek u mnie. Tymczasem EJMUND zaskoczył mnie bardzo - pozytywnie. ...
  5. Dziennik Sylwka i Kasi

    początek sierpnia 2005r.

    Przyszła pora na instalację grzewczą - podłogówka plus rurki do grzejników.

    Utrzymując tempo prac starałem się jak najszybciej rozłożyć styropian aby hydraulicy mogli wejść z rozkładaniem ogrzewania podłogowego.

    Namęczyłem się ze styropianem bo akurat tego dnia wiało okropnie, wszystkie otwory okienne i drzwiowe w domu nie zasłonięte więc wiatr hulał co sił. A ja się złościłem bo mi styropian fruwał ...
Strona 1 z 3