dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    11 września
    - skuli, wreszcie :evil:
    - tynkarze kończą podmurówkę; dziś by skończyli, ale dziś mglisto było i deszczowo :(; z naszego domku idą sobie: "najdalej we wtorek", wierzę im :D;
    - był tynkarz wewnętrzny, dotarł na budowę o 23.00, chociaż miał być "popołudniu", zostawił dwóch chłopaków, którzy od jutra zaczynają pracę, najpierw gruntowanie; wkurza mnie ten tynkarz coraz bardziej, bo "terminowość" to słowo mu zupełnie obce, ...
  2. Moj dziennik!!

    o kurcze troche juz nie pisalam :oops: :oops: :oops: :oops: - zaczyna mnie po troszeczku brac ze jeszcze tam nie mnieszkamy :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ale ze tak powiem zaczyna nam brakowac po prostu kasy - czekamy na kolejna wyplate zeby cos kupic :roll: ale co tam jakos to bedzie!!!!!
    w domu robi sie pralnia - jak juz sie zrobi to wstawimy pralke :lol: trzeba bedzie jeszcze kupic baterie do prysznica i wanny - no pod koniec miesiaca najpewniej :-? - dzisiaj kupilam ...
  3. FOTODZIENNIK - domek Sevage&Ivi ROSA

    plan wykonany :)
    plytki łazienkowe- kupione (więcej szczegółów wkrótce)
    materiały na wykończeniówkę zamówione
    a piszę to na laptopie, siedząc w jadalni i jedząc kolacje:)
    korzystam of corse z nowego łącza :))))
  4. NIE "CODZIENNY" 117al Kasi~Michała~Mateusza~Ma rtyn

    10.09.2008 - Środa ( 31 dzień budowy )

    Piach, żwir, cement, stal i tak w kółko gdzie to wszystko się mieści :o
    Co chwilę wykonuję telefon do znajomego składu i zamawiam i zamawiam i zamawiam. Ostatnio się tak zapędziłem dzwoniąc, że zamiast "chińszczyzny" zamówiłem wywrotkę żwiru :oops: , ale niestety nie mieli tego w MENU a szkoda bo to tani lokal :wink:
    Ale wracając do tematu, mamy już zalany wieniec i słupy, kotwy do murłaty obsadzone, ...
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Na dzień dobry przyjechała do mnie Nitubaga.
    Poprzeganiałyśmy trochę duchy przeszłości, trochę pomacała , zmarzłyśmy i przestawiałyśmy samochody z powodu przyjeżdżającej kawalerii kontenerowej :):)
    Tak, dziś było sprzątanie działki. Lało- a panowie pracowali.
    W efekcie dziś załadowano 6 kontenerów ( cztery "siódemki" i dwie "piątki")
    Jutro wchodzą o 6.00 rano ( nieźle co ???) i jeszcze ze 3 kontenery pójdą.
    ...
Strona 1 z 17