dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzienniczek macio :)

    Jeżeli chodzi o stan zaawansowania naszej budowy to jest tak, że mamy działeczkę (od teściów)10 a, walczymy z papierologią - czekamy na wypis i wyrys z planu miejscowego, warunki przyłączy...wiem przynajmniej tyle, że da się przyłączyć wszystkie media...uff...aż się boję pomyśleć ile to będzie kosztowało... :roll: , jak trochę śnieg stopnieje to geodeta zrobi mapę...

    generalnie planuje rozpocząć budowę ok.lipca - stan surowy na ten rok...mam nadzieję, ...
  2. Dzienniczek macio :)

    Witam!

    Krótki wstęp:
    O domku marzyliśmy pare ładnych lat, ale to były takie tam młodzieńcze mrzonki...pewne zawirowania mojej pracy zawodowej, które na początku były średnio miłe, sprawiły, że los się do nas uśmiechnął...i nasz wymarzony domek nabiera realnego kształtu.

    Domek wygląda tak:
    http://www.domek.net.pl/mur_maly/mur_maly_front.htm
    wiem, że jest mały...ale jak to mówią "mierz siły na zamiary"czy jakoś tak :wink: teraz ...
  3. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

    Cytat Napisał szymoszkowa
    Grypfc,człowieku,ale się napracowaŁeś przy tym dzienniku!Chylę czoła :D
    Działkę macie uroczą a rzuty niestety nie otworzyły mi się.Powodzenia
    Szymoszkowa serdeczne dzięki! Myślę, że napracować się, to nie jest właściwe określenie!!! Z początku miałem pewne obawy, ale gdy zacząłem, zaznałem niezwykłego uczucia radości, że mogę się z Kimś podzielić rozterkami, przeżyciami tymi dobrymi i tymi mniej dobrymi, że mogę liczyć na fachowe wsparcie Ludzi, którzy ...
  4. Pawikowy dziennik

    Witam, na początek krótka geneza podjęcia decyzji o budowie:

    - to właściwie był pomysł mojej lepszej połówki (Madzi), żeby się budować, ja (Łukasz) nie chciałem o tym słyszeć, bo twierdziełem że mój tata wybudował dom "dla pokoleń" i myślałem, że zrobię mu przykrość jak się wyprowadzę!!! ALE mam jeszcze brata (czyt. bratową i dziecko) i my wszyscy...razem.... w jednym domu...choćby nie wiem jaki był ogromny- dałem się przekonać że nie ...
  5. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

    Ale się dzisiaj działo :D :D :D
    Po pierwsze:
    - otrzymałem wreszcie klauzulę ostateczności na Pozwoleniu!!!
    Po drugie:
    - podpisaliśmy w końcu Umowę o kredyt hipoteczny!!! (Jeny, aż 30 lat płacenia przed nami, w co myśmy się wpakowali?! ;) )
    Po trzecie:
    - dogadałem się z gostkiem na wykonanie przyłącza wody i gazu (właściwie w dowolnym terminie, myślę, że kwota 700 zł za przyłącz wody (15m) nie jest wygórowana?!)
    Po czwarte: ...
Strona 1 z 3