dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy Eli i Ma?ka, czyli Gemini dla Bli?ni?t

    Aaaaa.... Byłbym zapomniał. Mamy już całe ogrodzenie, razem z bramą na pilota :)

    I nawet podjazd z kostki się robi!! Szok normalnie. Potem zostanie nam zwiezienie "odrobiny" (jakieś 5 wywrotek) czarnoziemu i można siać trawę. W końcu będzie "ogródek"!!

    M
  2. Dziennik budowy Eli i Maćka, czyli Gemini dla Bliźniąt

    Długo, długo nic, i znowu jestem :)

    Postępy? Spore.

    Po pierwsze, mamy meble w kuchni i łazienkach. Jest rekuperator, który działa i z którego jestem bardzo zadowolony (!!). Są już nawet położone parkiety (póki co na surowo, czekają na cykliniarkę).

    Iiiii... Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli, powinniśmy przymierzać się do przeprowadzki przed końcem lutego!

    Radość przeogromna nas oblata :)

    M
  3. Dzienniczek macio :)

    Witam

    Jak zwykle nie mam czasu na nic, ale tak to jest jak człowiek musi wszystko robic sam i jeszcze w międzyczasie na to wszystko zarobic... :-?

    ale parę fotek :D




    kominek-prawie skończony :lol:



    kuchnia-prawie skończona :lol:

    ...
  4. Dziennik Majkiego

    Dziś mam "zdjęciowy" dzień :lol:

    Tym razem próbowałem odpowiedzieć sobie na pytanie : kiedy nowobudowany dom zaczyna "żyć" ... ? Tzn. kiedy pojawiają się duchy i czy w ogóle ? Czy już coś skrzypi, puka ... ? Kiedy dom, staje się prawdziwym ... DOMEM ... ?
    Odpowiedzi szukałem oczywiście po nocy ... :wink:



    ...
  5. Dziennik Ewy i ?ukasza

    Najważniejsze zmiany, które wprowadziliśmy w projekcie:

    1.Kuchnia z dużego pokoju (nie lubię słowa "salon") została przeniesiona do pomieszczenia 1.2. Między tak powstałą kuchnią a dużym pokojem będzie przejście, zapewne nieco szersze niż w projekcie. Kuchnia to niestety najsłabszy punkt projektu - jest trochę za mała, ale nie chcieliśmy aneksu kuchennego w dużym pokoju.

    2. Wejście do łazienki z wiatrołapu. Niestety, jeśli schody mają ...
Strona 1 z 8