dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mazurska chałupa komtura

  2. Włóczykijowa Zygmuntówka

    12 sytcznia 2007
    generalnie nuda,
    geodeta jak milczał tak milczy
    za to miałem wizytę na komisariacie bo sąsiedzi wnieśli zawiadomienie, że moja rodzinka ich napadła. A prawda jest taka, że to oni rozróbę zaczęli. Ich pech, że bardziej ucierpieli (fizycznie) i mam nadzieję że ucierpią również prawnie. Jutro chyba pojadę na działeczkę rzucić okiem na nasze włości oraz zobaczyć co u sąsiadów (tych budujących i tych już wybudowanych). Może parę zdjątek zrobię...
  3. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Klamki już są więc koniec moich przygód :wink: :)
    A teraz o wietrze który wieje okrutnie, roznosi śmieci po okolicy wraz z kubłem na śmieci :o :roll:
    I rozwalił skrzynkę elektryczną oczywiście gdyby była cała to penie by jej i wiatr nie ruszył nio ale nasza skrzynka została znowu lekko przetrącona a wiatr dokończył dzieła :o :roll:
    I teraz z jednej strony posparta jest drzwiczkami żeby całkiem nie odleciała a na górze ma pieknę ubranko z foli przymocowane ...
  4. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    O INTERNECIE, POMPIE, SOLARACH I ŁAZIENKACH ORAZ TRZECIEJ FIRMIE OD LINOLEUM

    Zachowałam się wczoraj jak firma układająca linoleum! :oops: Obiecałam, że napiszę o tym wszystkim i nie napisałam. :oops: Wstyyyyd :oops:
    Na to konto pojechałam dzisiaj do naszej internetodajnej firmy z awanturą i zapowiedzią rychłego rozstania. Wygarnęłam od proga, że sobie nie życzę i w ogóle, że internet chodzi jak na korbkę, że otwieranie każdej strony trwa od minuty ...
  5. LIWIA - dziennik budowy

    Nowy rok niesie same niespodzianki ... NIEMIŁE !!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Dziś odwiedziłam Wydział Ksiąg Wieczystych. Okazało się, że do końca stycznia możemy pomarzyć o zaktualizowanym :x :x :x wypisie (dla słynnego banku). Milutka Pani oznajmiła równie milutkim głosem, że dostępne są tylko księgi od nr 1 do nr 20000.Powód - REMONT wydziału. Na moje psie szczęście nasza zaczyna się od nr 51tys. itd... . Sama radość!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: ...
Strona 1 z 8