dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Whisperów

    12 października 2005
    Dzisiejszy dzień spędziłem w pracy, więc tylko Luśka się wykazywała. Kupiła mi umywalkę i baterię żebym był czysty, oraz kibelek żebym nie musiał chodzić do drewnianego przybytku obs... używanego przez ekipy rozliczne.

    Poza tym podobno ustaliła z glazurnikami jak ma wyglądać moja (inaczej zwana też gościnną) łazienka. Mam nadzieję że wzięła pod uwagę moje nieśmiałe sugestie? I tak jestem zadowolony, bo udało mi się przeforsować ...
  2. ELFOWE opowieści

    no i nie zawiodłam sie. Jareko pomógł. Wkleję to dla potomnych może jeszcze komuś sie przyda.

    Jareko napisał:
    wymiary typowe:
    szerokosci:
    - 565 mm
    - 865 mm
    - 1165 mm
    - 1465 mm
    - 1765 mm
    - 2065 mm
    wysokosci:
    - 535 mm
    - 835 mm
    - 1135 mm
    - 1435 mm
    - 1635 mm
    i wysokosi w balkonach:
    - 2095 mm
    - 2195 mm
    - 2295 mm

    to powinno pomoc
    ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Już w komentarzach napisałam, ale dla porządku rzeczy wspomnę i tutaj:
    Balinek ma od wczoraj nowy dom. Nie było innego wyjścia.
    Dzięki Ziabie za wsparcie moralne, Ori_noko, Tomkowi 1950 za fachowe porady, no i wszystkim, którzy trzymaliście kciuki za szczęśliwe zakończenie. Znaleźliśmy Balusiowi fajną rodzinkę. Dzisiaj dzwoniłam i dowiedziałam się, że wszyscy bez wyjątku zdążyli się zakochać w naszej czarnej mordce. Nie dziwię się im...
    A Natulka dochodzi ...
  4. dziennik kasi i katarka

    ha!

    zapomniałem się pochwalić opinią kierownika budowy -
    bardzo nas chwalił. posunął się nawet do stwierdzenia, że tak
    starannie i porządnie przygotowanych ław to juz od lat nie widział... ;)
  5. domek dla szóstki

    Dzisiaj dwa kroki do przodu: Energa przysłała nam warunki przyłączenia, a geodeci wznowili granice. I trzeci, mały kroczek: Po południu sąsiad zaofiarował się, że powycina i spali dzikie drzewka i chaszcze zarastające "ogonek", który ma być drogą dojazdową. :lol: :lol: :lol:

    Geodeci wymierzyli nam wszystko dokładnie. I co? I mamy 1900 metrów, a nie 1800. :o To chyba dobrze? Sąsiad, z którym granica przedtem stała pod znakiem zapytania, też zyskał ...
Strona 1 z 2