dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Znalazłam kolejny plus posiadania oddzielnych wejść:
    Moi teściowie mają bullteriera - kochane psisko
    A ja mam kota - strasznie wściekłe ścierwo.
    Gdyby wejście było jedno martwiłabym się o los pieska :cry: :wink: On nie umie szybciutko mielić łapkami na gresie ( w przedpokoju jest planowany) a mój kot owszem....
    Ze względu na jego stan zdrowia wejście będzie oddzielne :)
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Znalazłam kolejny plus posiadania oddzielnych wejść:
    Moi teściowie mają bullteriera - kochane psisko
    A ja mam kota - strasznie wściekłe ścierwo.
    Gdyby wejście było jedno martwiłabym się o los pieska :cry: :wink: On nie umie szybciutko mielić łapkami na gresie ( w przedpokoju jest planowany) a mój kot owszem....
    Ze względu na jego stan zdrowia wejście będzie oddzielne :)
  3. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    POŻEGNANIE Z GEODETAMI
    Dzisiaj ostatecznie rozstaliśmy się z naszymi ulubionymi geodetami. Z każdym z osobna. A było to tak:
    Andrzej wziął jeden dzień urlopu, żeby powrzucać na strych płyty OSB i zamocować ramę schodów strychowych. Na razie panowie ocieplający poddasze zostawili dziurę, przez którą te płyty mogły się na górę dostać, po ociepleniu trzeba by je ciąć.
    Przed wyjazdem na budowę wybrał się jednak, żeby o 7 rano porozmawiać z geodetami. ...
  4. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    Cytat Napisał Gryol
    Witam! bardzo podobają mi się Wasze kolumny. nie są takie jak niektóre- rurowate. Prosżę podaj jak gdzie takie kolumny robią, albo jak to zrobić, żeby mieć podobne :) będę wdzięczna również za podanie wymiarów poszczególnych elementów kolumny.
    dzięki.
    Pozdrawiam.
    ola
    kolumny to prefabrykowane gotowe elementy , kupiłem a składzie budowlanym, napisz na priv to powiem gdzie, ale w mojej okolicy ( wrocław ) widziałem w conajmniej kilku miejscach do kupienia. Kolumna ...
  5. Tam gdzie rosną Magnolie

    Zdjęcia

    Mało czasu niestety, na wszystko :-? , więc pokrótce:



    kominek, jeszcze bez kolorków, ale już po "próbie ognia" :wink: ,teraz w niedzielę jak wszystko wyschnie będziemy ścinać okoliczne brzózki i grzać się przy kominku :lol:
    A ponieważ brzózki ciąć "niehumanitarnie", to dostawę drewna planujemy w przyszłym tygodniu, dąb sezonowany ...
Strona 1 z 5