dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Straszny dwór... wieczorową porą... w paskudną noc listopadową.





    A tu więcej zdjęć:
    http://foto.onet.pl/78b9c,owcnccwk5zke,u.html
    Strych (pralnia) - zdjęcia 9,10 to zdecydowanie pomieszczenie nie dla mnie - jaka szkoda że ta pralnia taka niska :lol: .
    - Mój Ci on - powiedziała Ona do męża wchodząc ...
  2. Dom "We Frezjach" Archon - budowa Bytom

    Czas zacząć pisać dzienniczek. Mamy działkę, mamy projekt, mamy za sobą formalności. Już tylko czekamy na pozwolenie na budowę. Trzeba przyznać, że w Bytomiu, gdzie obecnie mieszkamy i gdzie będziemy budować nasz dom, wszystko załatwia się w bardzo przyjaznej atmosferze. Urzędnicy w UM są chętni do pomocy (tak!tak!) i cierpliwi. Nie do pomyślenia!
    Z budową chcemy wystartować w marcu. Oczywiście jest problem z ekipami. Nasza będzie aż ze świętokrzyskiego.
  3. Mały, biały domek- nasza Lukrecja...

  4. Nasz wymarzony domek w przepięknym miejscu

    W weekendzik z żoną pojechaliśmy sobie wypocząć do Barlinka, ale od dziś już ponownie na wysokich obrotach.

    Gosia zamówiła meble do kuchni i AGD, właśnie rozpoczął się montaż podłogi na piętrze, a w sobotę wchodzi stolarz i montuje schody. Dziś załatwiałem jeszcze spawanie aluminiowej konstrukcji do kuchni i latałem za blachą nierdzewną stalową.
    Ekipa wykończeniowa szaleje teraz z zabudowami na parterze od poniedziałku przyszłego powinno rozpocząć ...
  5. Niewielki Pedzelito - dziennik budowy

    Prace postępują, już prawie wszystko (taras, "podłogi" w domu) przygotowane do zalewania betonem.
    A wygląda to tak:
    Środek:


    Schody wejściowe: ...
Strona 3 z 10