dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik domku we frezjach

    zima, zima - trzeba szybko uruchamiac kotłownię :D dlatego zaczęliśmy wykończeniówke od położenia kafli w garażu - na razie bez fug :lol:


    zamówiliśmy drzwi, takie jak na zdjęciu tylko w kolorze białym
  2. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 12-11-2007 - 22:59 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :evil: No to się dzisiaj wnerwiłam!!!Aż mi się chce zakląć :evil:
    Otóż dzisiaj mój mąż miał po raz kolejny zadzwonić do faceta od posadzek.Rano dzwonił kilka razy i nic.Więc ja mając przeczucie,że facet celowo nie odbiera(znał juz numer męża) i tuz po telefonie męża, zadzwoniłam ze swojej komórki i....Bingo.Od razu słyszę-słucham,słyszę głos dzieci(facet pewnie jeszcze w domu),Przedstawiłam się, a ten proszę zadzwonić za 15 min!!!Ja mu,że idę do pracy ...
  3. nasz dom

    tak wygladalo przed rozbiorka fundamentow i porzadkami



    a tak, kiedy usunieto fundamenty, wycieto krzaczory



    a tak wyglada ogrodzenie, ktore wykonali własnoręcznie Inwestor z Inwestorką:)
  4. nasz dom

    Plejada, to brzmi dumnie:)

    zakładam dziennik budowy, bo w zeszlym tygodniu lopaty poszly w ruch, wykopano juz rowy pod fundamenty, ułożono zbrojenie i juz niedlugo - czyli jutro- wylewają fundamenty

    oczywiscie, nie bylo tak pieknie wczesniej, bo o pomysle rozpoczecia budowy rozmawialismy juz w kwietniu, a tu polowa listopada, a dopiero fundamenty beda sie laly
  5. Dom "We Frezjach" Archon - budowa Bytom

Strona 1 z 10