dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    No i jakoś to poszło :lol:

    ZUS załatwiony, tak jak należy, wcześniej nauka pokory w ciągu ponad godziny czekania na swoją kolej pomimo umówionej godziny wizyty. Nic to, najważniejszy jest rezultat :lol:

    Młody jak się urodzi to będzie miał metr długości i 10 kg wagi. Inaczej być nie może. Ja już wyglądam tak, jak niektóre kobiety na dzień przed porodem. A przynajmniej tak mi sie wydaje.
    Czy wszystkie ciężarne są takie kolosalnie wielkie? ...
  2. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    12-11-2005

    No tak podsumowanie tygodnia.
    1. Ekipy od dachu wciąż nie ma, bo łat nie ma a jest ogromna kolejka w tartaku i panowie sie nie wyrabiają, obiecali, że może w poniedziałek :evil: A zima tuż, tuż. :cry:

    2. Dostałam odpowiedź z Gminy w sprawie wody i kanalizy odpowiedź była następująca" Informujemy, iż prośba Państwa w sprawie uzbrojenia Państwa działek w sieć wod-kan została skierowana do komisji budżetowej celem ujęcia proponowanej ...
  3. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Scianki rosną :)
    Na życzenie Andrzejki prezentuje jak u nas roziwązane są nadproża nad drzwiami :)
    Nadproża są wykonane z bloczków, pierwsza wartswa jest podcięta z całego zdjęcia i na to idą kolejne bloczki - nie wiem czy jeste to zrozumiałe, ale mam nadzieję że zdjęcia wyjaśnią wątpliwości :)
    Wejście do garderoby :)

    Drzwi do pokoi dziewczyn.
    ...
  4. Dziennik JABKA

    18:16 tego samego dnia.
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    Towarzysz Gerion uratował sen jabka odpisując na pytanie "Jak lać ?? "

    I można w wode. Znaczy prawie...bo wiadro itp.

    :P :P :P jabko is happy. Będzie spał dobrze.
    Ale dom podniese z 40cm.
    Ot tak żeby górować nad sąsiadami.
  5. Dziennik JABKA

    Sobota 12.11.2005.

    Dziś wielki dzień. Kopanie odkrywkowe na działce.

    10:00 zatem późnym porankiem na działce własności jabka stawiła się dzielna ekipa ze szpadlem i komórką z aparatem.
    Szpadel nie reklamowany przez nikogo - ot zwykły, stary, pozyczony od szwagra.

    Skład ekipy odkrywkowej mającej wykonać badanie gotechniczne gruntu:
    - Główny geotechnik - jabko (zwany dalej geotechnik jabko)
    - Tymczasowo Pełniący Obowiązki Kierownika ...
Strona 1 z 2