dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Tam gdzie rosną Magnolie

    NECIK !!!! :lol: :lol: :lol:

    Dnia 11 listopada zostaliśmy podłączeni do Sieci w Naszym Domku i od razu zrobiło się swojsko :wink:, miło jest być na "koncu świata" a jednocześnie przez Net jest "wszędzie blisko", :lol:

    Leżę więc sobie na kanapie (starej co prawda ,ale przykrytej nową narzutą :wink:), klikam w laptopka (dar bezprzewodowego netu jest wielki), popijam drineczka, ogień w kominku wesoło trzaska, światełko sączy ...
  2. domek dla szóstki

    Koniec narzekania. :oops: Pozytywów trzeba szukać. :D

    Badania urologiczne po 2 miesiącach od wypadku wypadły pomyślnie, inwestor powoli staje na nogi (na razie na jedną nogę i wspierając się na dwóch laseczkach). :D :D :D Od jutra niestety znowu szpital, ale w każdym razie jest lepiej i to pozwala trochę bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość, również budowlaną. :roll:

    Zdecydowaliśmy, że budowę doprowadzamy do stanu „minimum ...
  3. domek dla szóstki

    Dopadło i mnie - dołek budowlany. Każdy chyba przeżyć to musi. Nawet jak nie ma powodu. A ja mam. :roll:

    Instalatorzy CO będą nie wcześniej niż po 15 listopada. :( Czekamy, nieco zrezygnowani. A mamy inne wyjście? :-?

    Ocieplenie poddasza idzie jak krew z nosa. Gość zjawia się od czasu do czasu i coś tam stuka, ale generalnie postępy znikome. :(

    W ogóle jak patrzę na historię tej naszej budowy, to nie widzę żadnej ekipy, z której ...
  4. Dziennik pontypendy

    Proszę bardzo link dla ciekawych, ciekawskich, zakochanych i pozostałych :
    http://foto.onet.pl/0,7426501,135663...html#ih9026750
    Miłego oglądania. :D
  5. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    Ech... :( chciałem coś napisać i powklejać zdjęcia, ale jak widzicie nie działa mój hosting i fotki się nia ładują. Dlatego też nie będzie długiego wpisu, a jedynie pochwalę Wam się, że mam już zalane wszystkie podciągi na parterze, wszystkie nadproża i ławy pod tarasami. :D Słup mocno zazbrojony na sześć prętów i zalany zdrowo betonem. :lol: W te wszystkie elementy poszło 3 m.sz. B20, które to zostało wniesione jak mówiono w jednym filmie "tymi ręcami". ...
Strona 1 z 4