dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wybudujemy dom. Nasz Dom. Dziennik Joli i Piotra

    Cięzko mi ta nauka idzie, ale pokusiłem sie o dział komentarze do dziennika więc zapraszam. Reszta jutro.
  2. budowe czas zaczac :))

    No a tak poza tym zamontowalismy drzwi zewnetrzne - troche kiszka - bo okazalo sie ze jak murowali klinkier to zostawili za maly otwor na nasze drzwi :evil: :cry: i teraz musielismy je tam zamontowac ze licuja sie ze sciana wewnetrzna a z zew wygladaja jakby sie zapadaly do srodka no i troche ich nie widac ze tak powiem :x :evil: :cry: :cry: :cry: - zdejcia zrobie jutro to sami ocenicie!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro dojezdzaja tez kaloryfery i cala reszta potrzebna do podlaczenia pieca z istniejaca ...
  3. Wybudujemy dom. Nasz Dom. Dziennik Joli i Piotra

    Postanowiłem założyc ten dziennik ponieważ przelanie tych i przyszłych doswiadczeń pozwoli mi wpełni zdystansować się do tego wszystkiego, a i to co mnie spotkało może okazać sie komuś przydatne :) Poza tym nieukrywam, że licze też na wasz komentarze i pomoc przy realizacji naszego marzenia :) :)

    W tych cięzkich czasach, kiedy świat i ceny nieruchomości pędzą naprzód podjęlismy decyzje trudna acz przyjemnną o budowie domu. Domu jedynego w swoim rodzaju. Na miarę ...
  4. Dziennik RobSto

    Dziś zrobiłem aktualniejszą fotkę kominka,
    niestety dalej bez półek :cry:



    Ze szwagrem daliśmy po robocie
    i w dwa wieczory położyliśmy panele w salonie :wink:
    Wynik - poniżej

  5. Libra Basi i Damiana

    a to nasza działeczka ... od tego miejsca gdzie stoję do samochodu ... taki kwadracik ... okolo 38m x 38m

Strona 1 z 7