dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. budowe czas zaczac :))

    chce dziewczynkom w pokoju zrobic tablice do pisania ze sciany ale musze kupic farbe magnetyczna - zeby mogly przyczepiac tez tam swoje rysuneczki - w zwiazku z powyzszym czy wiecie moze gdzie mozna zakupic taka farbe - kurcze mam wrazenie ze juz sie o to pytalam :o :o :roll: :roll: :-? :-? :-?
  2. budowe czas zaczac :))

    Oczywiscie u mnie ciag dalszy walki z piecm i kotlownia :evil: :evil: :evil: :evil: - grzejniki ok, ale tym razem piec od niedzieli sie wygaszal - w niedzielny wieczor musialam wyczyscic piec - czyli znowu wygladalam jak kominiarz - poniedzialek piec z rana juz byl wygaszony - kolejne czyszczenie ( na wszelki wypadek)pieca i rozpalenie wieczorem i znowu dziaisi z rana byl wygaszony - wiec musialam sie zwolnic o 14 z pracy i po kominiarza - jak wszedl na dach to powiedzial ze z fi18 zrobilo mi ...
  3. "ROMA" - Dziennik Budowy

    No i byłabym zapomniała.... jest już więźba na dach. Niby taki niepozorny daszek a drewna, że ho ho
    No i jak zwykle nastąpił problem z rozładunkiem. Zwykle samochody dostawcze są w stanie jedynie wjechać o własnych siłach. W drugą stronę trzeba je wyciągać traktorami :) Taką mamy super glebę! :lol:
    Zatem znów rozryte mam kolejne pół działki, a więźba została zrzucona "jak leci" :roll:.
    ...
  4. budowe czas zaczac :))

    U mnie jakos powoli sie zaczyna - kurcze koncze o 16 i zostaje mi bardzo niewiele czasu na pozalatwianie wszystkiego co musze pozalatwiac :roll: :cry: :evil: - ale jakos sie zaczyna - plytki zaczyna sie klasc - dzisiaj szwagier polozyl 10 plytek i musial sciagac bo sie nie dogadalismy i nie wiedzial ze chcemy z przesuniexiem plytki :lol: :lol: :lol: :lol: - no i tak to sie zaczelo :roll: - niezbyt fajnie ogolnie!!!!! ale dobrze ze ogolnie sie dogadalismy w miare szybko :lol: :lol: :lol: ...
  5. Dziennik - Aga&Misiu

    Dachówek przybywa. Zdjęcia z soboty, w tym tygodniu umówię się prawdopodobnie na pomiar okien.




    ... tak wiem, bajzel mamy :roll:
Strona 2 z 10