dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Piątek
    Od godz. 8 do 12 dwóch silnych panów odwaliło to co się zawaliło w nie zawalone wykopy dookoła budynku. Odetchnąłem z ulgą bo pomimo namokniętej gliny dało się to odwalić. :D Wniosek - gdy przyjdzie wiosna będzie można szybko dokończyć izolacje, ocieplenie i ruszać z parterem. Myślałem że to będzie szło 10 razy wolniej.

    Sobota
    Zero chęci do budowania - nic nie zrobiłem pożytecznego.

    Niedziela
    Relaks totalny.

    Poniedziałek ...
  2. LIWIA - dziennik budowy

    W sezonie zimowym 2006/2007 wszyscy budujący mieli ogromne szczęście. Przyznajmy, że pogoda rozpieszczała nas na maxa :P :D :P :D
    Na niejednym placu boju "mokre roboty" trwały zdecydownie dłużej niż można było się tego spodziewać.
    U nas murarka musiała zostać ostatecznie zakończona najpóżniej około 10-go grudnia. A to z racji tego, że nasz Pan Bolek pochodzi z Bieszczad
    i należało go odwieżć na święta do domu.
    Był z nami ponad ...
  3. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Wbrew prognozom pogody nie było dziś odwilży. Był lekki mrozek, no, może 0 stopni, bo nic się nie topiło (przynajmniej u nas, na wsi :wink: ).

    Za to w domu znacznie cieplej. W garażu zmniejszyłam grzanie, bo temperatura dochodziła do obrzydliwie wysokich PIĘCIU stopni :wink: :lol:
    Na dole jeszcze okna mokre (wiadomo - tynki skończyli w ubiegły czwartek), ale ściany już prawie prawie suche, a na górze luzik :wink: , nawet nie ma za dużo wilgoci na oknach ...
  4. Domek z widokiem na zatokę

    Ostatni tydzień upłynął pod znakiem szukania wykonawcy (na razie tylko przez internet), generalnie jest drogo, terminy trzeba rezerwować przynajmniej pół roku wcześniej, technologia zazwyczaj nie taka jak byśmy chcieli (po co stawiać dom z bala i dawać folię od wewnątrz :|), zazwyczaj nie ma żadnych zrealizowanych projektów w okolicy gdzie mieszkamy; eh można tak długo tylko po co właściwie :)
    Generalnie mamy kilka obiecujących kontaktów i tego będziemy się trzymać, ...
  5. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    Jedno wielkie nie porozumienie :cry:
    Dzisiaj sie okazuje, ze sie NIE dogadalismy...
    Napisze jak juz ta nasza droga FAKTYCZNIE powstanie :roll:
Strona 1 z 5