dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dworek i ogród różany Moni

    W zasadzie nie planowałam pisania dziennika, jednak pewne przygody - te miłe i te mniej przyjemne, jakie spotykają ludzi podczas budowy są warte opisania.
    Od zawsze, odkąd sięgam pamięcią marzyłam o pięknym dworku, wielkim ogrodzie, który okalają pnącza, ogrodzie przepełnionym zapachem róż i w którym z każdej strony dochodzi świergot ptaków... Tego miejsca szukałam, aż pewnego kwietniowego dnia (rok 2004) podczas niedzielnego spaceru z mężem znaleźliśmy - na środku ...
  2. Dworek i ogród różany Moni

    W zasadzie nie planowałam pisania dziennika, jednak pewne przygody - te miłe i te mniej przyjemne, jakie spotykają ludzi podczas budowy są warte opisania.
    Od zawsze, odkąd sięgam pamięcią marzyłam o pięknym dworku, wielkim ogrodzie, który okalają pnącza, ogrodzie przepełnionym zapachem róż i w którym z każdej strony dochodzi świergot ptaków... Tego miejsca szukałam, aż pewnego kwietniowego dnia (rok 2004) podczas niedzielnego spaceru z mężem znaleźliśmy - na środku ...
  3. MIZERAKI dziennik budowy - projekt indywidualny.

    6 luty - kupilismy cegly, nie ma odwrotu
    Budujemy w Kobyłce pod Warszawą, działka od rodziców.( dzięki mamo i tato':D'

    9luty - zdjecie humusu i geodeta wyznaczyl gdzie bedzie stal dom


    11 luty - ekipa zaczyna kopac wykopy na fundamenty


    ...
  4. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Im dalej w las tym ciemniej. Schody schody schody - nie nie jeszcze nie zaczęli. Miały być schody, a jest pod górkę.

    Poniedziałek
    Wszystko mnie wq. , człowiek bierze urlop a:
    - Istny cyrk z tymi grzejnikami łazienkowymi, które wziąć, sposób mocowania zaworu, zawory Hertza, chiolery można dostać
    - Mieli zacząć dzisiaj schody, i nie zaczną ... q.wa mogą chociaż zadzwonić bydlaki, wszystko się przesuwa - urwe jaja,
    - Obejrzeliśmy sypialnie ...
  5. nasz dom

    poza tym wybralismy juz dachowke i okna- dachowka szara, a okna orzech, taki dosc ciemny

    niestety nie drewniane tylko pcv,

    zastanawiamy sie nad kolorem rolet, czy robic taki jak ona, czy szare pod dachowke, przy cym elewacja ma byc raczj jasna

    no i nadal szukamy architekta wnetrz, mam juz jedna wycene, ale chcemy zobaczyc jakie inni maja ceny
Strona 1 z 10