dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    ciaputek pisze:
    Niestety jestem "blondynką", więc proszę weź to pod uwagę
    Ja niewiele ciemniejszy...
    Całe moje GWC to pomysł mojego majstra. Ja chciałem zrobić tak jak większość - albo żwirowe albo rurowe. On jednak był tak przekonywujący że mu uległem.
    10 kręgów betonowych zakopanych na 2,5 metra. Połączone szczelnie.



    Pod ...
  2. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    ciaputek pisze:
    Niestety jestem "blondynką", więc proszę weź to pod uwagę
    Ja niewiele ciemniejszy...
    Całe moje GWC to pomysł mojego majstra. Ja chciałem zrobić tak jak większość - albo żwirowe albo rurowe. On jednak był tak przekonywujący że mu uległem.
    10 kręgów betonowych zakopanych na 2,5 metra. Połączone szczelnie.



    Pod ...
  3. Topaz - wawa :-)

    witam,
    przez osttanie 2 miesiace sporo sie dzialo :-)))))
    uzupełnilam dokumentacje potrzebna do pozwolenia na budowe, zakupilam projekt oraz oddalam go architektowi, ktory ma dorobic do niego piwnice. do niedzieli mam przemysleć dokladnie jakie jeszcze zmiany w projekcie sobie zycze i od poniedzialku architekt rusza.

    mam nadzieje, ze za jakies 2 tygodnie bede miala komplet dokumentów do złożenia pozwolenia na budowe.
    badanie geotechniczne i mapa do celów ...
  4. Topaz - wawa :-)

    witam,
    przez osttanie 2 miesiace sporo sie dzialo :-)))))
    uzupełnilam dokumentacje potrzebna do pozwolenia na budowe, zakupilam projekt oraz oddalam go architektowi, ktory ma dorobic do niego piwnice. do niedzieli mam przemysleć dokladnie jakie jeszcze zmiany w projekcie sobie zycze i od poniedzialku architekt rusza.

    mam nadzieje, ze za jakies 2 tygodnie bede miala komplet dokumentów do złożenia pozwolenia na budowe.
    badanie geotechniczne i mapa do celów ...
  5. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    Tak Basiu. Umowa podpisana jest od października. A kwotę podaję Ci na priv.
Strona 1 z 9