dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Magi - czekając na wiosnę ...

    12-03-2004
    No i cyrograf podpisany. Wiecie już mi wszystko jedno. Czy prowizja 1,5 2 cz 3 procenta. Jakoś tak wszystko spłynęło po mnie. Nie wiem znieczulica czy jak?

    cdn
  2. opowieści magmi

    Dachówka zamówiona - kapeć trafił w antracytową Robena.
    Razem z nią rynny (Wavin), folia dachowa (Gullfiber) i okna połaciowe (Velux).
    Okna były najpilniejsze, bo drożeją od poniedziałku. Musimy za nie w związku z tym zapłacić teraz (za resztę w połowie kwietnia). Ostatnie pracowicie przez nas uścibolone przez zimę pieniążki na to pójdą, a potem - nie ma rady: "Uprzejmie prosimy o wypłacenie drugiej transzy kredytu..."
    Tegoroczna zima dała ...
  3. Dziennik Majkiego

    Dziś będąc w gminie przy okazji płacenia podatku za grunt, dotarła do mnie informacja, że plany zagospodarowania przestrzennego uchwalone przed 1995 rokiem są nieważne.
    Dotyczy to mojej gminy, a mogło być tak pięknie ....
    Czyli teraz WZiZT, miesiące czekania. Chciałem w tym roku z większych prac budowlanych robic tylko wjazd na działkę ( przez rów ), no i na to też trzeba pozwolenie. Chyba od razu wystąpimy o WZiZT na budowę domu i na wjazd - załatwianie jednych ...
  4. Magi - czekaj?c na wiosn? ...

    11-03-2004
    Jedziemy na działeczkę i oczom nie wierzymy. Stoi brama :o
    Wiecie ta brama to mu najlepiej wyszła z tego wszystkiego.

    I jeszcze muszę się pochwalić - dorobiłam się kaloszków :lol:
    Straszne błotko u mne.
    Aha i łopatki i grabek. Do szczęścia jeszcze brakuje taczki :wink:

    Dogadaliśmy sprawę wody i w przyszłym tygodniu podłączą. Ma kosztować 1200 zł. Trochę dużo mi się wydaję za wcinkę i z 10 m pociągnięcia ...
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    12 marca 2004


    zadzwonilam do stolarza...z zapytaniem czy zapomniał czy jak :( hmm wcale nie przejety powiedział ze do wtorku wszystko skonczy...ale cos wiecie nie wierze :x jedna szafka do poprawy...a on dopiero bedzie we wtorek...

    stolarz od drzwi uparcie milczy :evil:

    nio i byłam w urzedzie S w wiadomej sprawie....

    Gazik przybliza sie coraz blizej do mnie, jest nadzieja ze jak sie wprowadze to bedzie cieplutka woda... :lol: ...
Strona 1 z 2