dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Parę fotek

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_2928.mini.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	96,7 KB
ID:	183304Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_2929.mini.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	100,4 KB
ID:	183305Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_2959.mini.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	97,8 KB
ID:	183306Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_2961.mini.jpg
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	183307
    Nawet nie marzyłem że tak szybko dorbię się stawu kąpielowego
  2. Droga utwardzona został podjazd

    Dzisiaj cała 30m droga została utwardzona gruzem z tego domku o którym Wam pisałem. Koparka jeździła i na boki drogi tego gruzu poszło dosyć sporo. Ten nadmiar z boków trzeba będzie zebrać i przewieźć do dalszej częsci wykopu. Dzisiaj podjąłem próbę odwodnienia części nie zasypanego gruzem wykopu podjazdu. Wypompowałem jakieś 4 z 12 cm. Przeprowadziłem także kolejną odsłonę akcji odzyskiwania cegły z tego gruzu. Ponieważ zmęczenie dało mi o sobie znać, zdjęcia zamieszczę jutro
  3. No i mamy WYLEWKI

    Dzisiaj rano przyjechali Panowie od wylewek. Nastawiliśmy się na minimum 2 dni ich pracy, ale powiedzieli, że kończą za 5 godzin. Jak powiedzieli tak zrobili
    Jeszcze tylko za 6-7 dni trzeba zagruntować i będzi ok. Wykonawca poradził uzbroić się w grunt, konewkę z sitkiem oraz 3 piwka. Chyba się posłucham. Dobre rady zawsze w cenie Zamieszczam tylko 1 zdjęcie zrobione w drzwiach bo wejść można dopiero w środę rano (a ciekawość wielka)
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130412238.jpg
Wyświetleń:	765
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	183245  
  4. Nasze 25 arów

    A oto Nasza działeczka licząca 25 arów. Równa i przestronna . Brak (jeszcze) zabudowań w koło Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00050.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	75,1 KB
ID:	183227
  5. materac :) i parę słów o tym jak wybrać

    Decyzja podjęta i umowa podpisana. Materac ze stelażami ma być w przyszłym tygodniu

    Wybór finalnie padł na materac Medivis Lux 20 cm z MK Foam Koło. Materac ma prostą budowę - dół to 12 cm płyta pianki wysokoelastycznej, inaczej zwanej zimnej występującej pod nazwą Kaltschaum. Biorąc pod uwagę tłumaczenie niemieckie, to z używaniem nazwy vchodzi raczej o marketing. Góra to 8 cm pianki termoelastycznej, inaczej zwanej leniwą o gęstości 80kg/m3. Pokrowiec Silver ...

    Updated 12-04-2013 at 03:06 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum