dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Po co mi temat - po prostu budujemy sie :)

    Efekty działania teścia:







    ... budynek zostanie rozebrany do stropu włącznie, żeby na calej dlugości domu był na tym samym poziomie...ale najpierw fundamenty.
  2. Dworek i ogród różany Moni

    Łacenie dachu w toku.
    Dzisiaj więszość dnia spędziłam na bieganiu po składach, kupowaniu wszelkich potrzebnych drobiazgów: siatka do ociepleń, klej do styropianu, styropian, silikony dekarskie, śruby, kotwy, gwoździe wszelkiej maści i kołki. Cały dzień panowie pracowali nad łaceniem przedniej połaci dachu, naginaniu i cięciu blachy, uzgodnieniach ze mną w sprawie róznych elementów wykończeniowych dachu. Jutro ma nastąpić ocieplenie lukarn i układanie obróbek blacharskich. ...
  3. Dworek i ogród ró?any Moni

    Łacenie dachu w toku.
    Dzisiaj więszość dnia spędziłam na bieganiu po składach, kupowaniu wszelkich potrzebnych drobiazgów: siatka do ociepleń, klej do styropianu, styropian, silikony dekarskie, śruby, kotwy, gwoździe wszelkiej maści i kołki. Cały dzień panowie pracowali nad łaceniem przedniej połaci dachu, naginaniu i cięciu blachy, uzgodnieniach ze mną w sprawie róznych elementów wykończeniowych dachu. Jutro ma nastąpić ocieplenie lukarn i układanie obróbek blacharskich. ...
  4. Nasza przygoda budowlana!!!

    :P :P Ocieplania ciąg dalszy:
    [img][/img]

    [img][/img]

    [img][/img] :wink:


    Iza :P Krzysiek Drzewko rośnie! Jak myślicie już się przyjęło? Pozdrawiamy!
    :P :P :P :P [img][/img] ...
  5. Budujemy "Wojtka"

Strona 1 z 20