dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Pogoda się poprawia więc powolutku zaczynamy iśc do przodu :)
    We wtorek znowu na naszej działce działał pan koparkowy z naszym mistrzem : Został rozgarniety gruz na drodze wykopana rura od wody i wykopana dziurę tak żeby rura odrazu poszła do domu.
    Jutro głowny Pan Wodnik w naszej gminie zrobi i odbirze przyłącze wodne, będziemy mieli wodę w domu :wink: :)
    A nasza ekipa wrówna wykopy pod ławy - bo przez te deszcze lekko się obsunęły :-? Przygotują wszystko ...
  2. Dziennik Sylwka i Kasi

    Czwartek - 12 maja 2005 r.

    Dzisiaj przywieźli nam więźbę. Rozładowywałem ja razem z trzema robotnikami - oj cieżko było. Nie wiedziałem, że drzewo tyle waży :-)



    Na ponad 110 sztuk (murłaty i krokwie) - 3 sztuki były krzywe w kierunku kantowym - nie do naprawienia. Ponadto pięć było wygiętych w kierunku szerszego boku ale podobno da się naprostować.

    ...
  3. Tam, gdzie mieszkać będzie jane

    Stęskniłam sie za Urzedem Gminy. A może za moim wnioskiem?
    Kierownica sama mi skręcała w tamtym kierunku.

    Za radą przyszłych Ziomali z Białołeki, postanowiłam od początku zaznajomić się z miłą Panią z Urzędu (wstępuję do FANCLUBU i mogę nawet podwójne opłaty członkowskie opłacać). Miałam czekać dwa miesiące i nic nie robić? Co to, to nie. Z niepewności i niecierpliwości prędzej bym zeszła z tego świata. Spakowałam manatki i jak już powiedziałam ...
  4. Funio-Misio-Chatka

    Nie pisałam jeszcze jak znaleźliśmy fajnego Pana z hurtowni.

    Przed rozpoczęciem prac, mniej więcej w czasie gdy trwał casting :wink: zaczęlismy wycieczki po sklepach i hurtowniach.
    Byłoich wiele, i tanie i drogie,
    i zainteresowane nowym klientem króty pozostawi u nich conajmniej kilkadziesiąt tysiecy i nie,

    Najbardziej jednak spodobała nam sie tak, gdzie Pan był konkretny i miał najlepsze ceny.
    Jeszcze sie okazało, ze ta hurtownia ...
  5. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    12-05-2005

    No Panowie pracują na działeczce oczywiście pogoda okropna jak na złość zresztą :( okazało sie, że fundamenty są krzywe jak cholera i trzeba je teraz wyrównywać, miejscami aż 5 cm różnicy :o panowie kurwują na tych poprzednich strasznie, niech tam przeklinają ważne nie piją w czasie pracy :D
    Własnie dzisiaj odbiór jest mojej miss mediów (skrzyneczki) i w poniedziałek pójdzie prąd :P prawdopodobnie.
    Panowie z budowy powiedzieli ...
Strona 1 z 2