dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. zbrojenie cd

    Może na pierwszy rzut oka nie widać, ale zmiany są

    Tak to wyglądało jeszcze w środku tygodnia, nasz zazbrojony garaż


    I kilka fotek z wczorajszego, jakże owocnego dnia (wiadomo, inwestorka pojawiła się na budowie, to i prace idą szybciej )
    A tak po prawdzie to kończyliśmy ostatnie przygotowania przed zalaniem betonu, ...
  2. zbrojenie cz1

    U nas aktualnie kręcimy zbrojenie
    nawet Inwestorka we własnej osobie wczoraj w ponad trzydziestostopniowym upale miała okazję zbroić płytę.
    Przy pierwszych 10 pętelkach radość z nowego zajęcia, około 30 pętelki satysfakcja - jest już zbrojenie, sami własnoręcznie zbroimy płytę, 50 pętelka - dochodzę do wprawy, wprawdzie ręce, kark, plecy bolą, ale coraz lepiej mi idzie..., setna pętelka - kiedy, k... będzie koniec tego kręcenia!!

    I trochę ...
  3. krótki film o budowaniu [z drewna CLT]

    Zmontowałem krótki film podsumowujący pierwszy dzień montażu
    naszego domu.
    https://youtu.be/5qdh0Mm48-w

    Jak tylko znajdę chwilę czasu powstanie dłuższa wersja z większą ilością szczegółów.

    Zdjęcia z pierwszego dnia montażu:







    ...

    Updated 12-07-2015 at 19:15 by dom pod dobrą górą

    Tagi - katalog słów kluczowych: dom drewniany, dom prefabrykowany, dom z clt, ściana z drewna clt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Moje media

    Woda- korzystam z własnej studni głębinowej .Jestem również podłączony do sieci wiejskiej ,aby w przypadku ewentualnej awarii mieć stały dostęp do wody.Dlatego do domu przychodzą dwie rury 40. Wszystkie rury są spięte z sobą na długiej listwie. Jest tam też duży filtr 20 " reduktor ciśnienia i przewidziane wyjścia wody na cały dom ,oranżerie ,kotłownie i GWC. Będzie jeszcze dodatkowy zbiornik do zmiękczania wody do pralki i zmywarki. Wyszło to trochę długie ,ale mam ...
  5. Projekt Szpaka

    Witam
    Wszystkim ,którzy będą decydować się na stawianie domu według tego projektu radzę, zastanowić się ,czy nie warto wydłużyć go o 1 m jak ja to zrobiłem . Koszty w stosunku do całej inwestycji niewielkie ,ale mamy znacznie większe dwa pokoje / sypialnie / i większą dużą łazienkę. O takim rozwiązani czytałem gdzieś na forum i sam go zastosowałem .Po obejrzeniu zdjąć z dziennika budowy adama5891 widzę ,że był to bardzo dobry pomysł. Ze zdjęć, z budowy Adama wydaje się ,że te jego ...
Strona 1 z 2