dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. wylewki

    Dojrzałam, żeby napisać, wypowiedzieć publicznie... Mam na całym poziomie 0 wylewki za nisko o 2 cm. Powierzchnia ok 130m2.
    I nie jest to wina wylewkarzy, bo takie wytyczne dostali od architekta. Wylewki piękne, równiuteńkie. Płytkarze zachwycają się jakością. I wszystko trzeba zalać samopoziomem!
    Powiedzieć "jestem wściekła" to za mało. podniesienie oczywiście tylko wylewkami samopoziomującymi, na podłogówkę, koszt policzcie sami.
    JESTEM WK...A! ...

    Updated 18-07-2013 at 22:22 by adk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Ocieplanie garażu

    Sufit w garażu i ściana pomiędzy garażem a domem właśnie się ocieplają (szkoda, że nie same) styropianem 6cm o współczynniku 0,032 z Termo-organiki. Trochę brzydki kolor, ale cóż, różowego nie było
    Tagi - katalog słów kluczowych: termo-organika Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Ogrodzenie po dniu 1.

    Postawiony cały przód (bez bramy, bo brama będzie później, robieona przez kogoś innego...)



    Teraz panowie już kończą, więc liczę, że wieczorem będę mogła zaprezentować całość...
  4. Cisza przed burzą i dzik

    Mamy na razie przerwę w budowie.
    Dachówek na razie nie kładziemy bo wolimy wyjść z pracami ziemnymi z naszej działki.
    Więc przyszła kolej na garaż.
    Będzie 2 stanowiskowy, wolnostojący.
    Lada dzień będzie się działo


    Ale atrakcji nam nie brakuje.
    Jakiś zabłąkany dzik upodobał sobie naszą działkę i zeżarł jakieś 500 cebulek tulipanów no i trzeba było 100 metrów płotu umacniać
    A było tak pięknie ...

    Updated 12-07-2013 at 09:16 by Jumanji

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Formalności

    Czy ktoś z Was może powiedzieć jakie formalności możemy już zacząć załatwiać (uwzględniając fakt, że formalnie nie jesteśmy jeszcze właścicielami działki)?