dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Dzisiaj odbyła się uroczysta inauguracja urządzenia zwanego popularnie - kibelek.... :D :D :D To ja byłam tą zaszczyconą osobą, która zroibiła to po raz pierwszy w Naszym domku..... :D :D :D Nareszcie, już nie mogłam doczekac się tej chwili. Stealż jest nadal zielony, bo prawdę mówiąc nie mamy jeszcze wybranych płytek do naszej dolnej łazienki i mam ogromną pustkę w tym temacie....ale jak to naszym zwyczajem pomału, pomału a wybierzemy płytki....w pomieszczeniu gospodarczym ...
  2. Dziennik budowy domku "prawie" pasywnego

    Czas uzupełnić ten zapuszczony dziennik. Wszyscy, którzy doszli do etapu wykończenia domu pewnie mnie rozumieją. Na tym etapie właściwie na nic nie ma czasu, zwłaszcza, gdy część prac wykonuje się samodzielnie. Na siebie wziąłem instalacje elektryczne (30 lat temu skończyłem technikum elektryczne), instalacje sanitarne (kiedyś przez dwa miesiące pracowałem w tym zawodzie). Żona z córką zabrały się za malowanie. Na posadzkach, sufitach z płyt g-k, glazurze nie chciałem eksperymentować ...
  3. Dziennik budowy Roksany i Piotra

    Odwiedziłam wczoraj w pracy naszych murarzy :D Panowie pracowali sumiennie i byliśmy wszyscy zadowoleni :D Teraz nasz domek już się ładnie prezentuje i widać co nie co :wink: :lol:

    Fotka zrobiona z najwyższej półki naszej skarpy :D Fotografem był nasz syn Filuś (12 l.):lol:
    [URL=http://img244.imageshack.us/my.php?image=1001435re4.jpg][img]http://img244.imageshack.us/img244/5342/1001435re4.th.jpg[/img][/URL]

    Tutaj widać naszą działkę w prawie ...
  4. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 12-07-2008 - 21:23 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    A my zwozimy rzeczy,zwozimy rzeczy :) Ale tego jest :o
    Wczoraj i dzisiaj działali elektrycy-w kuchni mam wszystko podłączone :) Ale kuchnia niestety do poprawki :x Nasze młodsze dziecko wyczaiło,że blaty są nierównej szerokości :o Muszę to w poniedziałek zgłosić, niech poprawiają.Ja jakoś tego nie zauważyłam,ale faktycznie tak jest-różnica 1/2 cm.Sprawia to wrażenie ,że szafki nierówno stoją.
    A....wczoraj przewieźliśmy meble,pralkę,kwiaty i inne duże rzeczy. ...
  5. Domek AKA-JONEK

    Oj dzisiaj chyba pierwszy raz fizycznie poczułam, że ten dom jest nasz :D . Wszystko zaczęło się przed godziną 10.00, kiedy to umówiony pan tynkarz zjawił się punktualnie, a nawet przed czasem - plus dla niego. Pooglądał dom, pochwalił murarzy, że ładnie, czysto i równiótko zrobili ( :lol: )i przeszliśmy do sedna, czyli kasy. Wynik jest następujący: koszt 1m - 25 zł, tynki gipsowe knauf (nie wiem, czy dobrze napisałam, bo się na tym nie znam :oops: ), termin rozpoczęcia ...
Strona 1 z 10