dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Moj dziennik!!

    Nasza łazienka







    teraz jeszcze pozostalo zafugowac, dokupic armature no i cala reszta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  2. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Mam kłopoty i nie mogę siedzieć przed kompem.... :( :( :( Kłopoty mam z lewym okiem, ponieważ mam centralne zapalenie siatkówki. Przyznam, że jestem zaniepokojona i to ostro bo usłyszałam, że może mi tak już zostać..... :( :( :(
    Lekarz od razu chciał mnie wysłać na zwolnienie ale teraz to bez sensu, ponieważ i tak biorę urlop i wyjeżdżamy, żeby troszkę odpocząć...
    Poza tym prace w domku, jak to u nas posuwają się bardzo powoli......Mam nadzieję, ...
  3. Nowy dziennik budowy domu który mi się marzy

    A teraz będzie odcinek o meblach łazienkowych :lol:
    Otóż wczoraj zwiedzając Poznań :lol: :lol: :lol: przejeżdżalismy obok IKEI. Mówię do męża - choć, wejdziemy, on na to - po co? przecież nic nie będziemy kupować, ale proszę ładnie no chodź, wejdziemy i...weszliśmy :lol: :lol:

    Tak sobie chodzimy, bez określonego celu, dochodzimy do "naszych szafek łazienkowych" i :o :o :o :o :o :o :o wisi na nich karteczka - KONIEC KOLEKCJI :o ...
  4. Dziennik agikz

    Zagadka okazała się prosta dla wytrawnych budowniczych :D
    To jest pion kanalizacyjny do łazienki na poddaszu. Poniżej inne ujęcie:


    ten po prawej, który wyłazi ze ściany to pion na górę a ten po lewej to pion od dolnego wc, który powinien być przy ścianie. Obmierzyliśmy dziś z kierbudem ...
  5. Dziennik Majkiego

    Hej

    Pokoje "dzieci" skończone


    Takie listwy są w rogach okien


    Obydwie łazienki skończone - zatarte "na ostro" pod płytki


    Szpryc rozchodzi się po domu, oblepia ściany, zakleja wspomnienia ... :wink: ...
Strona 3 z 16