dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. z pamięcią coraz gorzej...

    Miałam napisać przecież jeszcze o tym, że wreszcie doczekaliśmy się operatu do kredytu, ale zamiast rano - był do odebrania po południu. Dlatego też udało się złożyć tylko jeden wniosek kredytowy - Nordea. Ale oczywiście pan nie powiedział o wszystkich papierach potrzebnych, i mąż musi jeszcze donieść jakieś zaświadczenie z pracy. Poza tym muszę podpisać kosztorys... mimo, że napisane jest na papierze podpis kierownika budowy????? Gdzie logika?

    Zapłaciłam ...
  2. blaszak

    No i małe sprawozdanko z montażu garażu blaszanego.
    Po pierwsze mieli być jutro rano. Po drugie majster z ekipą mieli przygotować teren (wyrównać trochę, bo porobiły się bruzdy).
    Byli dzisiaj późnym wieczorem. Obśmiali teren do posadowienia blaszaka ale mówi się trudno, musieli postawić tam gdzie pokazałam i już. Zrobili to w około 20 minut, może nawet szybciej. Nie wiem czy zawsze tak pracują, czy też tak bardzo gryzły komary , ale tempo mieli niesamowite. ...
  3. fundamenty

    Ściany fundamentowe pną się do góry. Niedługo będą zasypywać piachem i zagęszczać.

    Tutaj widać, że sąsiadka sprawdza jakość prac.




    Prace nad położeniem rur kanalizacyjnych rozpoczęte.


    Tutaj zdjęcie na którym próbowałam uchwycić ...
  4. Na o?cie?

    Bardzo bym chciał, żeby mój dom był otwarty. Żeby każdy kto poczuje potrzebę mógł do nas przyjechać i jak trzeba przenocować. Żeby mój przyjaciel sąsiad mógł zajść na piwo, pogadać...

    Gdy głosy usłyszę u drzwi
    Czyjekolwiek, wejdźcie, poproszę
    Jestem zbieraczem głosów,
    A dom mój bardzo lubi, gdy
    Śmiech ściany mu rozjaśnia
    I gędźby lubi pieśni,
    Wpadnijcie na parę chwil
    Kiedy los was zawiedzie w te strony,
    Bo dom mój otworem
    ...
  5. Zaczeło sie

    Nie będę się tutaj zagłębiał w sprawy formalne, bo przez to każdy musi przebrnąć u nas zajęło to 8 miesięcy czekanie na WZ i 4 miesiące na pozwolenie na budowę. Na początku czerwca wreszcie mieliśmy wszystkie papierki i można było ruszać z budową.

    Wizja nasza i architektki była taka



    Wybraliśmy sprawdzoną firmę prze naszą rodzinę, plusem dla mnie ogromnym było to że ...
Strona 1 z 4