dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wielki Podrzutek Jagny

    Kolejny dzień z emocjami.
    Przez mojego Męża zostałam tym razem nabrana z wyceną okien. Nieźle się jak widać chłopak bawi moim kosztem. Podał mi o 8 tysięcy wyższą, a kiedy się zmartwiłam i westchnęłam, że trudno, że w końcu to mają być bardzo porządne okna, tak więc muszą kosztować, zlitował się dosyć szybko i podał prawdziwą kwotę: 15.400 Okna plastikowe z profilami Rehau, z obu stron barwione (chyba „złoty dąb”), czterokomorowe, szyby P4. Całkiem ...
  2. Sąsiecznowy dziennik Kubanek

    Niestety, przed długim weekendem wszystkich spraw nie udało się wyprostować. Tzn. warunki zjazdu do drogi gminnej owszem, ale opinii o odrolnieniu niestety nie. Cóż, tryby biurokracji mielą powoli. W międzyczasie okazało się, że nawalił geodeta dzielący działki, bo w mapach ewidencyjnych w starostwie podział nie był naniesiony (wypis i wyrys z ewidencji jest konieczny do wniosku o odrolnienie). Na szczęście szybki telefon i krótkie żołnierskie słowa do geodety podziałały ...
  3. Dziennik Whisperów

    Melduję posłusznie, że mamy Już nie całkiem surowy stan zamknięty, czyli innymi słowy w końcu mamy drzwi.

    Nasza budowa to w ogóle dziwna taka jakaś. Wiechy żadna ekipa nie usiłowała urządzać, stanu surowego zamkniętego też się nigdy nie doczekaliśmy... Dobrze że z tymi drzwiami nie czekaliśmy aż glazurnicy skończą :lol:

    Znów czuję się pokrzywdzony, bo musiałem być w pracy, podczas kiedy Luśka nadzorowała montaż. Drzwi wzięliśmy ze Zbigmetu. ...
  4. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    Poprawka do dnia 12-08-2005

    Dzięki żabce_goni która swym fachowym i dokładnym oczkiem zauważyła u mnie błąd fatalny, prostuję otóż pan od dachu weźmie 2 zł mniej za m2 a nie 20 zł jak napisałam :oops: :oops:
  5. Dziennik andrzejki.

    Nareszcie :P :P :P :P :P :P bloczki zajmują swoje właściwe miejsce :P
    Dziś byłam na budowie i okazało się , ze stoją już dwie ściany fundamentowe :P
    Choć słońca nie ma to od razu jakoś tak weselej człowiekowi się zrobiło 8)
    A do tego dostałam fakturę za przyłączenie do sieci wodociągowej i okazało się że zamiast 1000 PLN kosztować to mnie będzie 665,73 PLN :P .
    Obdzwoniłam wszystkie okoliczne hurtownie budowlane w poszukiwaniu jak najtańszych ...
Strona 1 z 4