dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. wbrat - dziennik budowy

    10.09.2005

    No i nareszcie w górę! Muszę przyznać, że wmurowanie pierwszego bloczka fundamentowego było dla mnie zdecydowanie większym przeżyciem niż zalanie ław. :D Nie wiem czemu. Może stresu mniej? A może to dlatego, że był to widoczny znak zmiany kierunku budowy - z dołu w górę? A jak 15 min. później stał już narożnik do samego poziomu zero, to dopiero był widok :D.

    Zona dbając o "duchowy" wymiar budowy dokonała uroczystego zamurowania ...
  2. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    123. Ale jaja (z TPSA)

    W sierpniu złożyłem wniosek o przeniesienie nr telefonu. Dla jasności - przeprowadzam się z nr 25 do nr 24. Jest to odległość w poziomie ok 100m. Kabel (mój obecny) przebiega od domu w odległości ok 30-40m, mało tego w drodze przed domem idzie kabel do sąsiada.
    Czekam już 2 tydgodnie więc postanowiłem zadzwonić pod 9393 by sprawdzić co się dzieje... Miły pan (to mu trzeba oddać) sprawdził w systemie i:
    1. Zapytał czy zgadzam ...
  3. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    9-11 września 2005
    Policzyliśmy powierzchnie wytynkowanych ścian i sufitów. Nie tynkowaliśmy jednej ściany w kotłowni, która sąsiaduje z klatką schodową (będziemy ją docieplać), bo jest ścianą działową - silka 8 - nie ogrzewamy kotłowni. Nie tynkowaliśmy ścian w garażu, które sąsiadują z kotłownią i korytarzem - również będą docieplane, bo garaż nie będzie ogrzewany. Tynkowaliśmy ścianki kolankowe, bo nie będziemy ich zabudowywać. Wyszło tego 560 m2 po ...
  4. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    W komentarzach pojawiły się pytania odnośnie drzwi i okien więc doipsuje info :)
    Okna 5 komorowe profil Veka, szybka P4, okucia antywywarzeniowe i cos tam jeszcze ale te szczegóły opiszę jak będą juz amówione bo teraz z pamięci uleciało :oops: W dwustronnej okleinie złoty dąb.
    Drzwi najparwdopodobniej tak na 90 % firmy Cal takie :)

    Nawet jeśli nie będą te to coś w tym stylu :)
    Barama garażowa ...
  5. Dziennik Budowy C33 - Rozważny i Romantyczka

    Rano zadzwoniła pani z murattora,jutro między 8-16 zostanie dostarczony projekt.I zaczęłam myśleć,słyszałam trybiki obracające się w głowie.Czy aby dobrze robimy?Czy damy radę? A może szacowna rodzinka ma rację,po co to nam,szkoda pieniędzy,może lepiej większe mieszkanie?Mam taki mętlik,że zamiast się cieszyć,jestem poważnie przestraszona.
    A przecież od zawsze marzyłam o domku w ogrodzie.
    Przecież znalazłam ,a właściwie mnie znależli wspaniali ludzie z ...
Strona 2 z 3