dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Praktyczny dziennik AgnesK

    Wkurzyłam się dziś (nie po raz pierwszy zresztą) na rachunek za prąd. Zużyliśmy go za całe 42 zł, ale co z tego :-? Z opłatami za przesył i abonamentem rachunek opiewa na skromne 173 zł :evil: Złodziejstwo :evil: Prąd budowlany :evil:

    Chyba nie wspomniałam w ogóle, że w ten weekend Radek okleił ostatnie stopnie schodów! Teraz w naszym domu można wreszcie chodzić na boso!! Teraz to naprawdę, naprawdę jest jak w domu :D

    Dzisiaj kupiliśmy też ...
  2. Dziennik Whisperów

    12 września 2005
    Dzień było owocny. Z samego rana zaatakowałem Piotra, w cywilu męża mpb1971, w locie pozbawiając go 11 worków kleju do styropianu. Nie pytajcie dlaczego, tak się złożyło ;) Kiedy dojechałem na budowę, ekipa Rewolucjonistów-Ocieplaczy pod wodzą W.I. Lenina już czekała. Jak tylko wpuściłem, od razu zabrali się do pracy. Aż miło było popatrzeć, zwłaszcza mając w pamięci tempo Frędzli. A skoro mowa o Frędzlach, to pojawili się, nawet o przyzwoitej ...
  3. Początek

    Dach się kryje...No może nie sam, przy pomocy panów dekarzy!!!Pomieszczenia na poddaszu mają już ograniczoną powierzchnię. Na moje oko wygląda to bardzo fajnie! :D :D Może to wynika z tego że moja, nasza dotychczasowa egzystencja odbywała się w pomieszczeniach o uporządkowanej formie geometrycznej?Żadnych chaotycznych skosów...
    Ale one tak pięknie się prezentują!! :D Dają takie"ciepło" i o wiele bardziej wpływają na wyobraźnię!!! Jestem pod dużym wrażeniem ...
  4. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Z biowłókniny wyrosła pierwsza trawa!!!!!!!!!!!!!!!Szok a ja myślałam, że nic z tego nie będzie, bo jakoś tak kiepsko się kładło - a tu proszę !!!!!!

    Teraz to już mogę w stu procentach polecić :))

    W przyszłym tygodniu zaczynamy docieplać poddasze :)
  5. Dziennik budowy Pasco - Dom w Daliach 2

    12.09.2005
    Skończył się urlop :(


    Długo nic nie pisałem, bo dom budowałem ;)
    Ostatnie dwa tygodnie urlopowałem się na budowie - najpierw przy pilnowaniu dekarzy, a potem przy różnych innych drobnych pracach. Muszę powiedzieć, że dach wyszedł całkiem ładnie, a i do pracy dekarzy też nie mam wielu zastrzeżeń (chociaż może kilka by się znalazło). Najbardziej jednak podobało mi się to, że za każdym razem kiedy powiedziałem żeby coś zrobić - było ...
Strona 1 z 3