dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Musze Wam sie czyms pochwalic :P :P :P :P :P !
    OD PIATKU ZAMIESZKA Z NAMI NOWY CZLONEK RODZINY - LEOŚ

    Leoś lub jak kto woli Leon ma 11 tygodni, wazy okolo 20 kg :roll: i jest to MASTIF HISZPAŃSKI.
    Planowalismy kupic mastifa ale dopiero wiosna przyszlego roku i mial to byc mastif neapolitano.
    Wczoraj przez okno w pracy zobaczylam pana idacego ulica z doroslym mastifem hiszpanskim, wybieglam za nim na ulice, przegadalam godzine, dzisiaj odwiedzial pana, ...
  2. Atka i Jardo budują Rododendrony

    witam drogich czytelników :wink:
    dawno nic nie pisałam bo nie miałam mocy. Z instalatorem stanęło na tym, że przypomniał sobie o nas po dwóch tygodniach. Oczywiście w miedzyczasie zdażyłam załatwić inną ekipę. Wkroczyli na plac boju z dwudniowym poślizgiem, a skończyli tylko z jednodniowym :wink: Przez to (jeden dzień poślizgu) ekipa od posadzek zdążyła mi umknąć na półtora tygodnia :cry: :cry: :cry:
    Mam nadzieję, że jutro o godz 8 wkroczą i najpóźniej ...
  3. Dziennik budowy akowego gniazdka-już mieszkamy!!!!

    w tym tygodniu po zamocowaniu łat nasz dach zaczął nabierać kolorów

    widok od strony tarasu, bo od tej strony zaczęto układanie dachówki



    na wprost będzie okno dachowe(pokoik starszego syna) i po boku 2 od naszej sypialni :D

    niestety elektryk nie wszedł ...
  4. Dziennik Robina

    Sroda, 12 wrzesnia.

    Lekko przycisnięty malarz wrócił na ojczyzny łono (czytaj- do mojego domu) i zaczał malować. Sypialnia córki raz pomalowana, nasza sypialnia- też. Dziś było juz za ciemno na fotki ale jutro- pokażę ;)

    A przed chwilą dokonałem pierwszej (słowo daję!) transakcji na Allegro- kupiłem płytę do kuchni.
    I jestem z siebie dumny!
  5. dziennik świercza (projekt z14)

    Jestem...

    ...dziwny tytuł postu, ale ja naprawde jestem. Nie zamierzam od tak kończyć tego dziennika :)

    Jestem... hmm... cholera jaki ja jestem zmęczony... Zapewne większość czytający ten dziennik domyśla się z jakigo powodu :)

    Jestem... a on już jest! Maluśleńki, drobniutki i najkochańszy na świecie. Po raz kolejny zakochałem się. Kocham całym sobą. Qu... chyba zawariowałem - nie powinienem tu się tak wynurzać ;) ale wierzcie, narodziny ...
Strona 1 z 9