dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

  2. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    No i to na tyle dobrych wieści...bo ogrodzenie się nie robi :evil: cały dzień gość nie odbierał telefonów!!! Przed chwilą udało mi się do niego w końcu dodzwonić...podobno nie miał nieodebranych połączeń :x w każdym razie ma plan przyjechania jutro (jak nie będzie padać oczywiście :-? ) i dwa dni a reszta w przyszłym tygodniu...swoją drogą ciekawa jestem jak to będzie z kolesiem, czy znowu mu coś nie wypadnie :-? przy okazji nasuwa mi się pytanie. Czy na zrobienie ogrodzenia ...
  3. Domek Emi Sławka i Nisi Z68

    No i to na tyle dobrych wieści...bo ogrodzenie się nie robi :evil: cały dzień gość nie odbierał telefonów!!! Przed chwilą udało mi się do niego w końcu dodzwonić...podobno nie miał nieodebranych połączeń :x w każdym razie ma plan przyjechania jutro (jak nie będzie padać oczywiście :-? ) i dwa dni a reszta w przyszłym tygodniu...swoją drogą ciekawa jestem jak to będzie z kolesiem, czy znowu mu coś nie wypadnie :-? przy okazji nasuwa mi się pytanie. Czy na zrobienie ogrodzenia ...
  4. APS 119 - AGOLA, czyli jak wykończyć dom i nie zwariować

    Spadł dziś mały grad, a ja nie zdążyłam wszystkiego posadzić
  5. Nasz wymarzony dom z bali

    Tydzień siódmy .. chyba początek zimy już w połowie października!

    Tydzień rozpoczął się burzliwie. Zrobił się nawet mały tłok na dachu - dekarze wraz z 'kominiarzami' toczyli boje .. głównie z warunkami pogodowymi:


    A oto nasz maestro od dachowej orkiestry .. widać od razu, że dyrygowanie ma wrodzone :)
    ...
Strona 12 z 24