dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Domek na Lubelszczyźnie

    Zabrakło nam dwóch dni do skończenia elewacji na garażu. :( Trzy ściany są już zaciągnięte siatką i klejem, jedna jeszcze została i tynk do położenia na całości.Niestety pogoda nie pozwala na dokończenie pracy i musimy czekać, aż przestanie padać. Mogło se darować jeszcze te dwa dni :evil: :evil: :roll:
    Mam nadzieję, że jeszcze będzie lepsza pogoda bo trochę za wcześnie jak dla mnie na takie coś w październiku :evil: Nie cierpię zimna i im dłuższa ładna ...
  2. Byle do przodu....

    Może uda mi się zacząć pisać.....choć z kompem nie jestem za pan brat :oops:
  3. rASI domek - fotoretrodziennik

    Taras raz jeszcze:





    I kawałek ogrodowego bałaganu, z kawałkiem dziury na oczko wodne... w baaardzo dalekiej przyszłości... :roll:



    I znowu Czipsy... tylko moje już tylko Dipsy plus Barrankowa Psica...
    /proszę zauważyć, ...
  4. Dziennik Ani i Bartka

  5. przenosiny domu z 1935r,czyli remont i budowa :) - FOTY

    Domek robi się powoli, ale taką anegdotke chciałem wpleść w mój wątek:

    Zostawiłem ostatnio swojego psa w garażu na noc, a że nasza Jagusia jest spryciara to po moim wyjeżdzie jakimś cudem otworzyła sobie brame garażową i poszła do sąsiada. oczywiście zrobiła sobie podkop pod siatką, mniejsza z tym. Od sąsiada wyszła ok 23 i wróciła pod dom, myślała chyba że jesteśmy w domu,bo próbowała się dostać do srodka czego efektem byly obgryzione garażowe drzwi ...